Doda

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Tak będzie wyglądać Doda na starość. Poddała się temu eksperymentowi z myślą o rodzicach!

2023-12-08 10:11

Jak będzie wyglądać Doda na starość? Piosenkarka postanowiła to sprawdzić, używając filtrów w popularnej aplikacji. Artystka zdradziła, że poddała się temu viralowemu eksperymentowi z myślą o swoich rodzicach.

Tak będzie wyglądać Doda na starość?! Od kilku tygodni aplikację Tik Tok zalewają filmiki nagrywane przy użyciu filtra, który pozwala spojrzeć w przyszłość i sprawdzić, jak będziemy wyglądać na stare lata. Internauci piszą, że decydują się na udział w eksperymencie z myślą o swoich rodzicach, którzy najprawdopodobniej nie doczekają czasów, gdy ci sami zostaną seniorami. Doda, dla której rodzina jest przecież najważniejszą wartością, także postanowiła sprawdzić, jak będzie wyglądać, mając kilkadziesiąt lat na karku. Wokalistka zamieściła pod wideo wzruszający opis:

- Dla moich rodziców żeby zdążyli mnie taką zobaczyć - napisała.

Wideo nagrane z myślą o pani Wandzie i panie Pawle Rabczewskich w niespełna dobę wygenerowało prawie milion odsłon i blisko tysiąc komentarzy. Internauci twierdzą, że artystka będzie piękną seniorką.

Doda spotkała się z Britney Spears. Dała jej prezent, jakiego nie znalazłaby w USA. Tak nieśmiałej nikt jej nie widział!

Doda o koncertach, nominacji z sanah, biletach za 800 zł i byciu mamą [WYWIAD ZA KULISAMI]

Doda na starość

Jakiś czas temu Doda zapowiedziała w rozmowie z Radiem ESKA, że nie zamierza starzeć się z godnością. Teraz postanowiła dołączyć do grona osób biorących udział w internetowym trendzie i sprawdzić, co czeka ją w przyszłości. Internauci twierdzą, że nawet w sędziwym wieku Doda będzie roztaczać aurę supergwiazdy.

- będziesz piękną babcią

- W 2073 dalej dobra du*ka

- królowa się nigdy nie starzeje

Podoba wam się Doda w wersji staruszki?