Tajemnicza śmierć Mac Millera. Co wydarzyło się 7 września 2018 roku w domu muzyka?

2020-09-07 10:22
Mac Miller nie żyje. Jaka jest przyczyna śmierci rapera?
Autor: PapCultureNYC / Splash News

Tajemnicza śmierć Mac Millera wstrząsnęła jego fanami na całym świecie! Od smutnego zdarzenia minęły równe dwa lata i to właśnie w poniedziałek 7 września mija druga rocznica śmierci popularnego rapera. Co dokładnie wydarzyło w dniu śmierci Mac Millera? Przypominamy na ESKA.pl!

Mac Miller był jednym z najpopularniejszych raperów młodego pokolenia. Artysta miał zaledwie 26 lat i stał się niesamowicie znany i rozpoznawalny w muzycznym świecie. Rap, który tworzył z pasją traktował, jako odskocznie od zła i wszystkich innych życiowych problemów, które zdarzały się także w życiu gwiazdy. Mac Miller dał zapamiętać się światu. Raper zdążył wydać pięć studyjnych albumów, bardzo chętnie podejmował się współpracy z innymi artystami. W swojej muzycznej karierze nagrywał kawałki między innymi z CeeLo Greenem, Wizem Khalifą, Ludacrisem, a także Miguelem. Mac Miller stworzył również piosenkę z Arianą Grandę, z którą był niesamowicie blisko przez ponad dwa lata. Ich wspólny singiel, który nosi tytuł The Way powstał w 2013 roku i stał się popularny na skalę światową. Piosenka ta dotarła do najlepszej dziesiątki przebojów w Stanach Zjednoczonych, a następnie pokryła się trzykrotnie platyną! 

Mac Miller- mało znane fakty

Pytanie 1 z 7
Kim był dla Mac Millera Larry Fisherman?

Mac Miller - przyczyna śmierci rapera

Mac Miller zmarł 7 września 2018 roku mając 26 lat. Raper zginął w swoim domu w San Fernando Valley w wyniku nieumyślnego przedawkowania napojów alkoholowych i narkotyków. Artysta nie raz sięgał w swoim życiu po alkohol, czy też inne substancje odurzające i mimo odwyku, przegrał walkę z uzależnieniem. Wszystko nasiliło się szczególnie po rozstaniu z popularną piosenkarką! Mac Miller był blisko związany z Arianą Grande przez ponad 2 lata, jednak po rozstaniu raper swoje złamane serce leczył środkami odurzającymi oraz alkoholem. Okazuje się również, że w dniu śmierci rapera, w jego domu została zorganizowana impreza, na którą przyszło wiele znanych osób. Nikt jednak nie zdawał sobie sprawy z powagi sytuacji i nie pomyślał, jaka tragedia może wydarzyć się jeszcze tego samego wieczora. Mac Miller został odnaleziony następnego dnia ok. godziny 12:00. Policja poinformowała również, że tydzień przed śmiercią, Mac Miller został zatrzymany za prowadzenie auta pod wpływem alkoholu. 

Polski celebryta igra ze śmiercią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze