Michael Jackson

i

Autor: AKPA

Tajemnice Michaela Jacksona UJAWNIONE! Będzie mocniej niż przy Freddiem

2023-01-19 15:42

Filmy biograficzne poświęcone muzykom cieszą się w ostatnich latach wielką popularnością. Jak już wiadomo, niebawem do grona gwiazd, które doczekały się kinowej biografii, dołączy sam król popu Michael Jackson. Twórcy produkcji już teraz zapowiadają, że żaden z tematów nie zostanie przemilczany.

Życie Michaela Jacksona to gotowy scenariusz na film. Aż trudno uwierzyć, że amerykański król popu jeszcze się go nie doczekał. Oficjalnie wiemy już, że niebawem ulegnie to zmianie. Historie legendarnych muzyków inspirują reżyserów do nakręcenia nowych produkcji. W ostatnich latach można zauważyć, że filmy biograficzne poświęcone ikonom popkultury cieszą się wielką popularnością i uznaniem nie tylko wśród fanów ich twórczości, ale po prostu publiczności oraz krytyków filmowych. Na przestrzeni zaledwie pięciu lat doczekaliśmy się filmowych biografii Freddiego Mercury'ego, Eltona Johna, Whitney Houston oraz Elvisa Presleya, a niedawno głośno zrobiło się o produkcji poświęconej burzliwym losom Amy Winehouse. Sporo zamieszania wywoła też pewnie film Michael, za sprawą którego poznamy lepiej historię życia i kariery prawdziwego króla popu Michaela Jacksona. Za produkcję dzieła odpowiadać będzie m.in. Graham King, który ma na swoim koncie nagrodzony Oscarami megahit Bohemian Rhapsody.

Marisa Abela zagra Amy Winehouse. Film wyreżyseruje twórczyni "Pięćdziesięciu twarzy Graya"

Pokazaliśmy Roksanie Węgiel jej stare nagrania. Reakcja? Bezcenna!

Film o Michaelu Jacksonie

Produkcja, którą wyreżyseruje Antoine Fuqua, ma opowiadać historię Michaela Jacksona od czasów jego dzieciństwa do śmierci. Twórcy filmu zapowiadają, że nie pominą również kontrowersyjnych wątków, takich jak oskarżenia o pedofilię. Na ten moment nie wiadomo, kiedy Michael trafi do kin. Jedno jest jednak pewne - na pewno będzie o nim bardzo głośno.

Sonda
Cieszysz się na film o Michaelu Jacksonie?

? Jan Pirowski z Radia ESKA gościem podcastu Gabrysi Gargaś!

Posłuchaj rozmowy znanej pisarki z radiowym ciachem - o emocjach, zmianach i wyzwaniach!

Listen on Spreaker.