Tajemnica Zawodowa - piosenka z serialu TVN. Jaki tytuł, jak się nazywa i kto ją śpiewa?

2021-03-21 12:58
Tajemnica Zawodowa - piosenka z serialu TVN. Jaki tytuł, jak się nazywa i kto ją śpiewa?
Autor: TVN / Materiał prasowy Tajemnica Zawodowa - piosenka z serialu TVN. Jaki tytuł, jak się nazywa i kto ją śpiewa?

Piosenka z serialu Tajemnica Zawodowa jeszcze zanim produkcja zadebiutowała w telewizji cieszyła się popularnością. Co to za utwór z czołówki? Jak się nazywa i kto go śpiewa? Przekonajcie się poznając szczegóły już teraz.

Spis treści

  1. Tajemnica Zawodowa - piosenka z serialu TVN
  2. Kasia Sochacka - kim jest?
  3. Tajemnica zawodowa - serial

Tajemnica Zawodowa - piosenka z serialu TVN intryguje od pierwszych dźwięków. Widzowie oglądający nowy serial TVN zastanawiają się, co to za piosenka wybrzmiewa na początku produkcji. Jaki tytuł ma piosenka z serialu Tajemnica Zawodowa? Zastanawiacie się, jak się nazywa i kto ją śpiewa? Jeśli zadajecie takie pytania to dobrze trafiliście, bo utwór wraz z teledyskiem serwujemy w tym miejscu. O czym jest Tajemnica Zawodowa? Sieć intryg, niewierność i szukanie prawdziwej twarzy Andrzeja Żurawskiego. Czy jest on największym wrogiem swojej żony, a może przyjacielem? Czy człowiek, dla którego poświęciła całe swoje życie i karierę może ją cynicznie wykorzystywać? Jak prawda o mężu wpłynie na przyszłość i ich relacje? Dylemat, przed którym stanie prawniczka wywróci jej poukładany i spokojny świat, a ją samą wciągnie w ryzykowną grę.

Nowości Muzyczne 2021 - imprezowe kawałki podnoszą temperaturę na koniec zimy!

Tajemnica Zawodowa - piosenka z serialu TVN

Piosenka z serialu Tajemnica Zawodowa swoją oficjalną premierę miała w czerwcu 2020 roku. Chodzi o utwór Jeszcze, za który odpowiada Kasia Sochacka. Swój utwór stworzyła we współpracy z Olkiem Świerkotem, Agatą Trafalską, Jakubem Skorupą, a także Darią Ryczek-Zając. Piosence towarzyszy obrazek, który jest kolażem ujęć z filmu Zabriskie Point z 1970 roku w reżyserii Michelangelo Antonioniego. Możecie go posłuchać poniżej.

Kasia Sochacka - kim jest?

Kaśka Sochacka pochodzi z Pradła, czyli wsi położonej w województwie Śląskim, jednak na co dzień mieszka w Krakowie. Jak większość dziewcząt urodzonych w latach 90-tych śpiewa od dziecka. Unika lakieru do włosów i szpilek. Zasłynęła hitem Trochę tu pusto, który został wydany przez Jazzboy Records. 

Tajemnica zawodowa - serial

Tajemnica zawodowa to nowy serial, w którym elementy prawnicze łączą się z medycznymi. Poruszające ludzkie historie pozwolą zrozumieć zawód obrońcy i lekarza z różnych perspektyw. Widzowie będą mieli okazję obserwować historie rozgrywające się zarówno na sali sądowej, jak i poznać przypadki kliniczne inspirowane autentycznymi. To także opowieść o poszukiwaniu, zmuszającym nas do ciągłej „podróży” i zmian, swojego miejsca w życiu. O oswajaniu problemów, które wydają się nie do przejścia.

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze