Doda

i

Autor: MARCIN GADOMSKI / SUPER EXPRESS

Tajemnica nowej piosenki Dody ujawniona! Nie uwierzycie, kto śpiewa w chórkach

2021-07-01 14:08

Nowa piosenka Dody to zdecydowanie jedna z najgorętszych nowości muzycznych. Uwór promujący film Dziewczyny z Dubaju spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem ze strony fanów wokalistki, tak samo jak nakręcony do niego teledysk. Okazuje się, że poza Dodą, w Don't Wanna Hide można usłyszeć inną popularną piosenkarkę.

Doda - nowa piosenka Don't Wanna Hide to wielki powrót wokalistki do muzyki po ponad półtorarocznej przerwie. I tym razem znana z eksperymentowania ze swoim wyglądem i twórczością piosenkarka zaskoczyła wszystkich fanów, wydając klubowy numer, którego na pewno nie zabraknie w wyprodukowanym przez nią filmie Dziewczyny z Dubaju. Nakręcony do utworu teledysk zawierający sceny z nachodzącej produkcji wygenerował już ponad milion odsłon w sieci i wciąż nie schodzi z karty na czasie. Internauci nie kryją swojego podekscytowania nową erą w karierze Dody. Sama wokalistka zdaje się być równie rozemocjonowana, co jej wielbiciele. Co ciekawe, poza Dodą, w hitowym singlu Don't Wanna Hide można usłyszeć inną, równie popularną polską piosenkarkę, która zdecydowała się zaśpiewać w chórkach. O kim mowa? To może być dla was wielkie zaskoczenie!

Sonda
Lubisz Dodę?

Doda - kto śpiewa w Don't Wanna Hide?

Zapewne nie wszyscy o tym wiedzieli, ale w najnowszym utworze Dody można usłyszeć... Lanberry. Małgorzata Uściłowska, bo tak naprawdę nazywa się artystka, nie tylko zaśpiewała w najnowszym kawałku powracającej do świata muzyki wokalistki, ale również współtworzyła tekst singla. Lanberry podzieliła się tym zaskakującym newsem na swoim Tik Toku.

Doda: Królowa nie chce grać koncertów. Wszystko przez szczepienia. Poznajcie szczegóły!