Taco Hemingway zarobił tysiące złotych w 24 godziny. Nawet nie wyszedł z domu!

2018-08-16 10:35
Taco Hemingway
Autor: East News / Marcin Bruniecki/REPORTER

Fani Taco znów udowodnili, jak ważna jest dla nich jego twórczość. To dzięki nim zarobił około 15 tysięcy złotych w jeden dzień! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl 

Taco Hemingway jest jednym z obecnie najpopularniejszych raperów w Polsce. Projekt Taconafide, który artysta stworzył wspólnie z Quebonafide, cieszył się ogromną popularnością przez całą wiosnę. Teraz muzyk powrócił z zupełnie nowym, solowym repertuarem. Prócz jego płyty Cafe Belga do sprzedaży trafiło również wyjątkowe wydanie albumu Marmur. To właśnie ono okazało się finansowym strzałem w dziesiątkę!

Marmur - ekskluzywna edycja za 300 złotych

Nowe wydanie płyty Marmur pojawiło się w ograniczonej liczbie egzemplarzy i zawierało wyjątkowy zestaw gadżetów. Ponieważ album nawiązuje do mieszkania w hotelu, nabywcy otrzymali między innymi ręcznik, zawieszkę na drzwi i kapcie. Taki zestaw kosztował 300 złotych za sztukę. 

Taco Hemingway sprzedaje płytę za 300 złotych! Zawartość pudełka was zaskoczy!

Ile zarobił Taco Hemingway na nowym wydaniu plyty Marmur? 

Ekskluzywne wydanie albumu liczyło zaledwie 500 sztuk. Wszystkie rozeszły się w ciągu... 24 godzin! Jeśli 300 złotych pomnożymy przez 500 egzemplarzy, uzyskamy w sumie 150 tysięcy złotych! Oczywiście odjąć należy koszty produkcji. Mimo to kwota jest i tak zaskakująca i warta pogratulowania.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze