Taco Hemingway wraca w nowym numerze schaftera. Raperzy udostępnili 'bigos'

2019-11-06 13:42
schafter i Taco Hemingway
Autor: YouTube/restaurant posse

Taco Hemingway co jakiś czas podkreśla, że potrzebuje przerwy w nagraniach, jednak nie trwa ona zazwyczaj zbyt długo. Po świetnie przyjętym krążku 'Pocztówka z WWA, Lato '19', Taco powraca we wspólnym numerze z schafterem. Raperzy udostępnili numer pod tytułem 'bigos'.

Taco Hemingway podkreśla z każdą kolejną płytą, że jest zmęczony i potrzebuje przerwy. Na szczęście dla fanów, odpoczynek rapera nie trwa zbyt długo i co jakiś czas dostajemy małe wydawnictwo lub gościnny występ. Po świetnie przyjętym krążku 'Pocztówka z WWA, Lato '19', na którym znalazł się numer z gościnnym udziałem schaftera, Taco odwdzięcza się koledze i wraca jako gość.

6 listopada, na kanale schaftera, znalazł się numer pod tytułem 'bigos', który promuje nadchodzący krążek 'audiotele'. W kawałku można usłyszeć gościnną zwrotkę Taco Hemingwaya, a jakby tego było mało, raper pojawia się również w klipie! Nowa stylówka Taco z pewnością spodoba się fanom, a sam numer to klasyczny styl rapera z domieszką nowoczesności.

schafter - płyta audiotele

Album schaftera - 'audiotele', można już zamawiać w wersji preorder na stronie asfaltshop.pl. Na krążku znajdzie się 17 kawałków, w których gościnnie pojawią się między innymi: Ras, Żabson, Belmondo, Oki i wspomniany już Taco Hemingway. Premiera została zapowiedziana na 22 listopada 2019. Numer bigos to szósty singiel zapowiadający debiutancie wydawnictwo rapera.

Najnowsze