Taco Hemingway nie nagra Hot16Challenge? Fani mobilizują rapera!

i

Autor: Piotr Hukalo/East News Taco Hemingway nie nagra Hot16Challenge? Fani mobilizują rapera!

Taco Hemingway nie nagra Hot16Challenge? Fani mobilizują rapera!

2020-04-30 10:59

Taco Hemingway został nominowany przez Solara do Hot16Challenge. Raper, po kilkunastu godzinach od nominacji, nie zareagował na rzucone przez kolegę z branży wyzwanie. Do akcji wkroczyli fani wykonawcy hitu Sanatorium mobilizując go w serwisach społecznościowych. Co piszą internauci? Szczegóły akcji przybliżamy na ESKA.pl.

Taco Hemingway w Hot16Challenge nie weźmie udziału? Fani nieustannie mobilizują rapera, by nagrał swoją 16-wersową nawijkę. Zgodnie z regulaminem ma 72 godziny od otrzymania nominacji, którą rzucił mu pomysłodawca hip-hopowego wyzwania, Karol Poziemski, bardziej znany jako Solar z SBM Label. Czasu coraz mniej, a nagrania wideo wciąż nie ma. Ba! Nie ma nawet zapowiedzi i reakcji artysty na wyzwanie. Samo wyzwanie już sześć lat temu cieszyło się ogromną popularnością. W 2014 roku fraza Hot16Challenge, to jeden z najczęściej używanych hasztagów w sieci. Solar postanowił zorganizować drugą edycję rywalizacji na 16-wersów i otworzył zbiórkę pieniędzy, które zostaną przekazane na pomoc w walce z koronawirusem w Polsce. 

Zobacz: Solar nawinął w Hot16Challenge 2. Nominował Taco Hemingwaya i Matę!

Taco Hemingway w Hot16Challenge - reakcje

Taco Hemingway w Hot16Challenge? Byłoby to spełnienie marzeń tysięcy polskich fanów. Liczą oni na spontaniczność i szybkie działanie rapera, który ma na koncie mnóstwo hitów, miliony wyświetleń oraz setki tysięcy sprzedanych płyt. Filip Szcześniak został nominowany do mega popularnego wyzwania, a internauci żartują, że zwrotki które wykorzysta w Hot16Challenge może wymyślić w wannie - byle wziął udział w przedsięwzięciu! W serwisie YouTube pojawiły się komentarze:

- jak Taco nagra to będzie już zapamiętane święto chyba xd
- Jestem ogromnie ciekawy nominacji Taco, chciałbym go zobaczyc nawijajacego do mikrofonu przed kamerą! :D
- Tacko nie nagra bo nie lubi intenetu
- Zaskoczyła nominacja Taco, ale mam nadzieję, że podejmie rękawice, w końcu jest to charytatywne, a on jest zwolennikiem akcji mających na celu pomoc komuś.

Sporo komentarzy pojawiło się także na instagramowym profilu rapera. Mobilizują swojego ulubionego twórcę pisząc:

- Taco dawaj hot16
- Zobacz Filip, wszyscy chętni na to, a ty?
- Taco hot16 czeka na Ciebie !!! Musisz !!!
- dobra taco, bez p*erdolenia sie w tańcu. solar cie nominowal do hot16 więc na nia czekamy, pozdro
- Dawaj Fifi, co Ci szkodzi ? #hot16challenge2

53902 Marcelina Szlachcic o ulubionym raperze, Eurowizji i swojej przyszłości!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE