Hot16Challenge wraca! Druga edycja hip-hopowego wyzwania rozgrzeje słuchaczy!

2020-04-29 9:02
Hot16Challenge wraca! Druga edycja hip-hopowego wyzwania rozgrzeje słuchaczy!
Autor: screen z filmu na YouTube: 12. TEDE / #HOT16CHALLENGE / prod. Sir Michu /// YouTube.com/ TEDEWIZJA Hot16Challenge wraca! Druga edycja hip-hopowego wyzwania rozgrzeje słuchaczy!

Hot16Challenge 2 przed nami! Druga edycja hitowego wyzwania, które rozgrzało polskich internautów i słuchaczy hip-hopu, powraca. Wiadomość potwierdził pomysłodawca akcji, Solar, a wszystko to podczas streamu na żywo Maty! Co wiadomo o Hot16Challenge 2? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl.

#Hot16Challenge - Solar ogłosił, że wyzwanie, które cieszyło się dużą popularnością przy okazji pierwszej edycji wraca! Oznajmił to podczas charytatywnej transmisji Michała Matczaka, czyli Maty. Raperzy wyznaczyli cel zbiórki i zakomunikowali, że jeśli w czasie wspólnego streama uda im się zebrać 16 tysięcy złotych, które przekazane zostanie szpitalom i lekarzom, to wtedy wyzwanie Hot16Challenge ponownie zostanie aktywowane. Oczywiście udało im się zebrać wyznaczoną sumę, a w związku z tym Solar ma 72 godziny na zrealizowanie celu. Czekamy na dalsze informacje i nie możemy doczekać się pierwszych nominacji. 

Hot16Challenge 2 - co to jest?

Co to jest Hot16Challenge? Wyzwanie polega na nagraniu 16-wersów pod wybrany przez siebie bit, wybranej przez siebie konwencji. Wszystko to za jednym podejściem. Należy też nominować kolejnych trzech lub czterech raperów, którzy w przeciągu 72 godzin muszą nagrać swoją odpowiedź. Nagranie oczywiście musi być w formie wideo. Akcja Hot16Challenge powstała fali popularności Ice Bucket Challenge w 2014 roku. Solar w wideo początkującym Hot16Challenge wyzwał do pojedynku Flinta, Wujka Samo Zło, Białasa i Dioxa. Wykonawcy odpowiedzieli na nominację zgodnie z założeniem w ciągu 72 godzin.

Hot16Challenge cieszyło się ogromną popularnością. W 2014 roku było to jeden z najpopularniejszych hasztagów, których używano na Instagramie, Twitterze i Facebooku w Polsce. W akcji #Hot16Challenge wzięło udział łącznie ponad 200 raperów i raperek. Wyzwanie cieszyło się także powodzeniem wśród najbardziej znanych przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej m.in. Tede, Abradab, Łona, O.S.T.R. Jesteśmy przekonani, że druga edycja, również będzie cieszyć się dużym uznaniem!

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze