Hot16Challenge wraca! Druga edycja hip-hopowego wyzwania rozgrzeje słuchaczy!

i

Autor: screen z filmu na YouTube: 12. TEDE / #HOT16CHALLENGE / prod. Sir Michu /// YouTube.com/ TEDEWIZJA Hot16Challenge wraca! Druga edycja hip-hopowego wyzwania rozgrzeje słuchaczy!

Hot16Challenge wraca! Druga edycja hip-hopowego wyzwania rozgrzeje słuchaczy!

2020-04-29 9:02

Hot16Challenge 2 przed nami! Druga edycja hitowego wyzwania, które rozgrzało polskich internautów i słuchaczy hip-hopu, powraca. Wiadomość potwierdził pomysłodawca akcji, Solar, a wszystko to podczas streamu na żywo Maty! Co wiadomo o Hot16Challenge 2? Szczegóły przybliżamy na ESKA.pl.

#Hot16Challenge - Solar ogłosił, że wyzwanie, które cieszyło się dużą popularnością przy okazji pierwszej edycji wraca! Oznajmił to podczas charytatywnej transmisji Michała Matczaka, czyli Maty. Raperzy wyznaczyli cel zbiórki i zakomunikowali, że jeśli w czasie wspólnego streama uda im się zebrać 16 tysięcy złotych, które przekazane zostanie szpitalom i lekarzom, to wtedy wyzwanie Hot16Challenge ponownie zostanie aktywowane. Oczywiście udało im się zebrać wyznaczoną sumę, a w związku z tym Solar ma 72 godziny na zrealizowanie celu. Czekamy na dalsze informacje i nie możemy doczekać się pierwszych nominacji. 

Hot16Challenge 2 - co to jest?

Co to jest Hot16Challenge? Wyzwanie polega na nagraniu 16-wersów pod wybrany przez siebie bit, wybranej przez siebie konwencji. Wszystko to za jednym podejściem. Należy też nominować kolejnych trzech lub czterech raperów, którzy w przeciągu 72 godzin muszą nagrać swoją odpowiedź. Nagranie oczywiście musi być w formie wideo. Akcja Hot16Challenge powstała fali popularności Ice Bucket Challenge w 2014 roku. Solar w wideo początkującym Hot16Challenge wyzwał do pojedynku Flinta, Wujka Samo Zło, Białasa i Dioxa. Wykonawcy odpowiedzieli na nominację zgodnie z założeniem w ciągu 72 godzin.

Hot16Challenge cieszyło się ogromną popularnością. W 2014 roku było to jeden z najpopularniejszych hasztagów, których używano na Instagramie, Twitterze i Facebooku w Polsce. W akcji #Hot16Challenge wzięło udział łącznie ponad 200 raperów i raperek. Wyzwanie cieszyło się także powodzeniem wśród najbardziej znanych przedstawicieli polskiej sceny hip-hopowej m.in. Tede, Abradab, Łona, O.S.T.R. Jesteśmy przekonani, że druga edycja, również będzie cieszyć się dużym uznaniem!