Taco Hemingway - goście na nowej płycie. Wśród nich Dawid Podsiadło!

2019-07-23 15:07 k.w.
Taco Hemingway
Autor: PAWEL SKRABA/REPORTER

Taco Hemingway potrafi zaskakiwać. Kilka miesięcy temu zapowiadał przerwę wydawniczą na rok 2019. Wszyscy fani ze smutkiem przyjęli tę informację, ponieważ przywykli do tego, że każdego roku raper wydawał nowy album (a nawet dwa!). Na szczęście artysta poinformował ostatnio, iż już niebawem będziemy mogli zakupić jego nowe dzieło - POCZTÓWKA Z WWA, LATO '19. Jak sam przyznał - jest uzależniony od wydawania nowego materiału latem. Na nadchodzącym albumie nie zabraknie gwiazd. Wśród nich... Dawid Podsiadło!

Taco Hemingway - goście na nowej płycie. Wśród nich Dawid Podsiadło! Taco Hemingway to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia w Polsce. Raper ma na koncie 3 albumy studyjne oraz 6 minialbumów. Wszystkie okazały się sukcesem. W sierpniu 2019 światło dzienne ujrzy album Pocztówka z WWA, Lato '19, na którym znajdą się utwory opowiadające o życiu w Warszawie. Na płycie nie zabraknie gości. Wśród nich pojawił się sam Dawid Podsiadło!

Pocztówka z WWA, Lato '19 - goście

Od kilku dni poznajemy gości, którzy wystąpią na płycie Pocztówka z WWA, Lato '19. Wiadomo już, że Taco nagrał numery z takimi artystami jak: Pezet, Rosalie, Ras, Schafter oraz Kizo. Do tych artystów dołączył również Dawid Podsiadło.

To nie będzie pierwsza współpraca artystów. Autor Małomiasteczkowego dograł się do zremiksowanej wersji Tamagotchi. Numer mogliście usłyszeć na bonusowej płycie 0,25 mg. Gdyby tego było mało, panowie wyprzedali razem PGE Narodowy, na którym dadzą koncert już 28 września. Z pewnością usłyszymy wówczas wspólny utwór z płyty Pocztówka z WWA, Lato '19.

Najnowszy album Taco Hemingwaya ujrzy światło dzienne już 9 sierpnia.

Najnowsze