Ta dziewczyna odkryła ważną tajemnicę Ariany Grande. Chodzi o Maca Millera!

2020-11-26 15:00 MK
Ariana Grande
Autor: M A N I K (NYC) / Splash News/EAST NEWS

Kilka tygodni temu Ariana Grande zaprezentowała światu swój nowy album studyjny zatytułowany Positions. Do tej pory nikt nie spodziewał się tego, że wokalistka oddała na nim hołd zmarłemu dwa lata temu byłemu chłopakowi Macowi Millerowi. Szokującego odkrycia dokonała jedna z użytkowniczek Tik Toka. Jej wideo ma już pół miliona polubień. O co chodzi? Więcej na ESKA.pl.

Ariana Grande - ukryte przesłanie na płycie Positions zostało odkryte przez jedną z użytkowniczek Tik Toka? Sądząc po liczbach, jakie wygenerowało zamieszczone w aplikacji wideo, właśnie tak uważa wielu fanów amerykańskiej piosenkarki. Wokalistka zaprezentowała swój szósty w karierze album studyjny 30 października 2020 roku. Płyta z miejsca okazała się hitem, docierając na sam szczyt notowań obejmujących najchętniej kupowane wydawnictwa muzyczne w kilkunastu krajach, między innymi w Stanach Zjednoczonych. Zarówno fani, jak i krytycy muzyczni docenili Ari za eksplorowanie nowych dźwięków oraz dojrzalsze, często wręcz niecenzuralne teksty. Nikt jednak nie spodziewał się tego, że na Positions znajdziemy odniesienia do Maca Millera - zmarłego w 2018 roku rapera, który przez dwa lata był życiowym partnerem Ariany Grande. Odkrycia dokonała jedna z użytkowniczek Tik Toka, a jej wideo wygenerowało już blisko pół miliona polubień. Jaką tajemniczą informację zawarła na swojej płycie piosenkarka?

Ariana Grande kiedyś i dziś

Ariana Grande tęskni za Mac Millerem?

Odkrycie jednej z użytkowniczek Tik Toka bije rekordy popularności w sieci. Mianowicie chodzi o to, że dostrzegła ona pewien szczegół w singlu Positions i utworze Just Like Magic. Po wyśpiewaniu zdań Heaven sent you to me oraz Write some love letters to heaven słychać bowiem świerszcze. Świerszcze to po angielsku Crickets. Właśnie taki tytuł nosi jeden z utworów Maca Millera. Czy to oznacza, że Ari wciąż tęskni za ukochanym? Tik Tokerka zaznaczyła, że odniesienia do Maca mogą być przypadkowe, jednak jej zdaniem Ariana doskonale wiedziała, co robi. Jak widać, podobnie sądzą setki tysięcy innych użytkowników.

Najnowsze