Roksana Węgiel

i

Autor: materiały prasowe

Ta dziewczyna brzmi jak Roksana Węgiel! Wrzuciła TikToka dla żartu, a fani odkryli talent

2022-05-19 12:23

TikTok to aplikacja, która służy przede wszystkim dobrej zabawie. Czasami internauci dokonują jednak szokujących odkryć. Jakim zaskoczeniem musiało być dla autorki zamieszczonego poniżej filmiku, gdy użytkownicy zwrócili uwagę na to, że jej głos brzmi jak wokal Roksany Węgiel. W końcu to jedna z najlepszych wokalistek w naszym kraju!

Natalia Skroczek jest jedną z najpopularniejszych tiktokerek. Ukrywająca się pod nickiem @talarek02 dziewczyna może pochwalić się już ponad milionem obserwujących jej konto w cieszącej się uznaniem na całym świecie aplikacji. Z pewnością, jeśli używacie TikToka, niejednokrotnie trafiliście na publikowane przez nią materiały. Content Natalii ma przede wszystkim charakter humorystyczny. Tiktokerka regularnie zamieszcza nowe filmiki, które generują setki tysięcy, a nawet miliony odsłon. Jakiś czas temu postanowiła sparodiować uczestniczki konkursów wokalnych. Gdy zamieszczała wideo, które ostatecznie dotarło do ponad siedmiuset tysięcy osób, na pewno nie spodziewała się takiego odbioru. Fani Natalii zauważyli, że brzmi ona bardzo podobnie do samej Roksany Węgiel. Słuchając tego nagrania, trudno się z nimi nie zgodzić.

Pierwszy wywiad Sanah o płycie Uczta. Nie zabrakło pytania o nową piosenkę z Dawidem Podsiadło!

Sonda
Roksana Węgiel - nowe piosenki 2022: jak bardzo czekasz?

Tiktokerka jak Roksana Węgiel?

Roksana Węgiel ma bardzo charakterystyczny głos, który pozwolił jej wygrać I edycję programu The Voice Kids i zrobić wielką karierę muzyczną. W związku z tym przeczytanie komentarzy, że brzmi się jak ona, nawet, jeśli zamieszczone w sieci wideo miało charakter humorystyczny, na pewno musi być przyjemnym doświadczeniem. Fanii Natalii Skroczek, znanej jako @talarek02, nie kryli swojego zaskoczenia.

przez chwilę słyszałam Roksanę Węgiel - zauważyła jedna z fanek.

W odpowiedziach użytkowniczce TikToka wtórowali inni. Też słyszycie podobieństwo?

Allan Krupa Enso o Roksanie Węgiel i Viki Gabor. Nie ma szans na duet?