Szymon Lubicki nagrał cover znanego hitu. Słyszeliście go w The Voice Kids!

2020-02-22 17:56 MK
Szymon Lubicki
Autor: YouTube/The Voice Kids Poland

Wielki finał programu The Voice Kids już niebawem. Jednym z finalistów, którym udało zachwycić się podczas Bitew, a następnie w Sing-Offach, jest Szymon Lubicki z drużyny Cleo. Chłopiec wykonał na Przesłuchaniach w Ciemno utwór z repertuaru 5 Seconds of Summer, a teraz zdecydował się na nagranie jego coveru i udostępnienie w sieci. Posłuchacie go na ESKA.pl.

Szymon Lubicki - hit Youngblood w wykonaniu 11-latka zachwycił wszystkich trenerów trzeciej edycji The Voice Kids podczas Przesłuchań w ciemno. O pozyskanie utalentowanego chłopaka do swojej drużyny walczyli Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. Szymon, choć sam przyznał, że nie spodziewał się tego, iż wszystkie fotele obrócą się w jego stronę, doskonale wiedział, pod czyim okiem chce szlifować swój głos. Zgłosił się on bowiem do programu z nadzieją, że zachwyci swoją idolkę Cleo.

Podczas Bitew, Szymon musiał zmierzyć się z hitem popularnego na przełomie lat dziewięćdziesiątych i dwutysięcznych boysbandu Backstreet Boys. Jego energia oraz pewność na scenie sprawiły, że Cleo zdecydowała się wybrać go z trójki i dać mu możliwość zaprezentowania się w Sing-Offach. Również na tym etapie, Szymon Lubicki poradził sobie doskonale! - Nie wyobrażam sobie finału bez Szymona - powiedział wyraźnie zachwycony Dawid Kwiatkowski. Również Cleo nie wyobrażała sobie swojej drużyny bez 11-latka i jako finałową trójkę wytypowała Wiktorię Zwolińską, Natalię Kawalec oraz właśnie Szymona. Na kilka dni przed decydującym starciem, uczestnik The Voice Kids podzielił się swoim coverem w sieci.

Szymon Lubicki - The Voice Kids

Po wyemitowaniu odcinka z występem Szymona, wiele osób prosiło, by opublikował on pełną wersję coveru piosenki Youngblood, którą w oryginale wykonują członkowie grupy 5 Seconds Of Summer. Chłopiec postanowił spełnić prośby widzów i założył konto w serwisie YouTube, a pierwszym zamieszczonym przez niego filmikiem jest właśnie interpretacja tego wielkiego hitu.

O tym, czy Szymon Lubicki okaże się zwycięzcą trzeciej już edycji The Voice Kids, dowiecie się w najbliższą sobotę, 22 lutego.

Najnowsze