Szymon Lubicki - kim jest młody artysta? The Voice Kids, wiek, wzrost, Instagram

2020-09-20 15:34 ek
Szymon Lubicki
Autor: Screen z YouTube/DIZ Szymon Lubicki

Kim jest Szymon Lubicki, który wystąpił w muzycznym programie The Voice Kids? Jego głos oczarował trenerów i widzów przed telewizorami. Co musicie wiedzieć na jego temat? Najważniejsze informacje o utalentowanym nastolatku podrzucamy Wam na ESKA.pl.

Szymon Lubicki - kim jest młody artysta? Informacji na temat muzycznie uzdolnionego nastolatka, szuka w sieci wiele osób. Szymon szczególnie dał się poznać występując w trzeciej edycji programu The Voice Kids. Podczas przesłuchań w ciemno, zaśpiewał swój ulubiony kawałek Youngblood i oczarował nim trenerów i wszystkich widzów przed telewizorami! Jurorzy muzycznego show postanowili odwrócić swoje czerwone fotele, co wywołało niesamowitą radość na twarzy Szymona. Nastolatek dzielnie walczył w programie i dotarł do finałowego odcinka. Choć jest jeszcze młody, pokazał że niczego się nie boi, a przed kamerami czuje się jak ryba w wodzie. Już w niedzielę 20 września widzowie będą mogli oglądać go w telewizji po raz kolejny. Tym razem pojawi się on w trzecim i ostatnim półfinale Szansy na Sukces Eurowizja Junior 2020. Chłopak powalczy o wejście do ścisłego finału.

Szymon Lubicki oprócz śpiewania lubi w wolnym czasie gotować i piec, a także jeździć na hulajnodze. Co jeszcze musicie wiedzieć na jego temat?

Kim są finaliści The Voice Kids?

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Szymon Lubicki - The Voice Kids

Szymon Lubicki wystąpił w trzeciej edycji The Voice Kids. Po tym jak na przesłuchaniach w ciemno zaśpiewał kawałek Youngblood, wszyscy trenerzy odwrócili swoje fotele. Marzeniem nastolatka było znaleźć się w drużynie Cleo, dlatego też ją wybrał i dotarł do finału show. 

Szymon Lubicki - wiek

Wielu internautów ciekawi fakt, ile lat ma Szymon Lubicki. Nie znamy dokładnej daty urodzin nastolatka, ale wiemy, że obecnie ma 11 lat.

Szymon Lubicki - wzrost

Jakiego wzrostu jest Szymon Lubicki? Takiej informacji póki co, nie znajdziemy w sieci. 

Szymon Lubicki - Instagram

Finalista The Voice Kids 3 jest aktywny również w mediach społecznościowych. Nie tylko na YouTube publikuje swoje materiały, ale również na Instagramie. Możecie znaleźć go pod nazwą @szymon.lubicki.

Najnowsze