O kim mowa - BTS, 4Dreamers, a może BLACKPINK? [QUIZ]

2020-09-18 12:33 Ewelina Kulasza
O kim mowa - BTS, 4Dreamers, a może BLACKPINK? [QUIZ]
Autor: Screen z YouTube/ BLACKPINK, Universal Music Poland, Karol Makurat/REPORTER/EastNews O kim mowa - BTS, 4Dreamers, a może BLACKPINK? [QUIZ]

Sprawdź, czy jesteś wiernym fanem swojego ulubionego zespołu i rozwiąż nasz quiz. Ciekawe czy wiesz, który fragment piosenek jest z repertuaru BLACKPINK lub kto wystąpił w teledysku do piosenki Nie Wiem chłopaków z 4Dreamers. Dobra zabawa, a także sprawdzenie swojej wiedzy na temat znanych zespołów gwarantowane!

O kim mowa - BTS, 4Dreamers, a może BLACKPINK? Jesteś fanem tych zespołów? Zmierz się z quizem o swoich ulubieńcach i sprawdź swoją wiedzę na ich temat. W branży muzycznej jest wiele grup muzycznych, które dają po prostu czadu, a fani ich po prostu uwielbiają. Nowe piosenki, ciekawe teledyski, a także huczne koncerty to dopiero coś! Każda osoba, która ma swojego idola chciałaby wiedzieć na jego temat dosłownie wszystko. Kto tworzy boysband 4Dreamers i kto wystąpił gościnnie w ich najnowszym teledysku? Sprawdź swoją wiedzę na temat muzycznych i popularnych zespołów, które robią wielką karierę na całym świecie ale i w naszym kraju. Być może o niektórych rzeczach nie miałeś nawet pojęcia! Nasz quiz sprawdzi waszą wiedzę bardzo dokładnie, nawet na temat tekstów ich piosenek. Powodzenia!

BTS kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze