Szymon Chodyniecki - Wyłącz stres. 5 powodów żeby posłuchać nowej piosenki!

2016-09-26 19:50
Szymon Chodyniecki - Wyłącz Stres
Autor: fot. Sony Music Szymon Chodyniecki - Wyłącz Stres

Szymon Chodyniecki z nowym przebojem "Wyłącz stres". Poznaj 5 najważniejszych powodów, żeby posłuchać tego numeru i niecierpliwie czekać na debiutancki album artysty.

Nowa piosenka Szymona Chodynieckiego już online! Poznaj 5 powodów, żeby posłuchać tej piosenki, która wkrótce może być hitem. “Wyłącz stres” to kolejny singiel zapowiadający debiutancki album Szymona Chodynieckiego. Wiemy, że płyta będzie nosiła tytuł Przeciwności i ukaże się już 7 października. Czy "Wyłącz stres"powtórzy sukces poprzednich przebojowych piosenek Szymona Chodynieckiego?

Szymon Chodyniecki - Wyłącz stres: tekst 

Piosenka ma potencjał hitu z co najmniej 5 powodów. Ten, że Szymon jest bardzo przystojnym młodym artystą, może przemówić do fanów jego urody i talentu. Piosenka ma chwytliwą melodię, a gwizdanie w tle, na pewno niejednemu pomoże zapamiętać ten utwór. Ale refren jest tak chwytliwy, że natychmiast zostaje w głowie! Ostatnim powodem jest to, że tekst opowiada o problemie współczesnych ludzi - stresie i tym jak z nim walczyć, żeby osiągać w życiu to co najlepsze! 

Możesz przenosić dłonią góry - wystarczy chcieć
Możesz przebijać głową mury - ty z chwilą leć
Teraz świat jest twój - tylko czuj

O nie dosięgnie nas nigdy tamta chwila
Bo czas przemija, więc
Z chwilą leć, nie poddawaj się
Leć, leć
Z chwilą leć, wyłącz stres
Z chwilą leć, wyłącz stres

Możesz rozganiać wzrokiem chmury - wystarczy chcieć
By ujrzeć słońce w dniu ponurym - ty z chwilą leć
Teraz świat jest twój - tylko twój
Przed siebie pędź, i nie planuj nic, tylko czuj

O nie dosięgnie nas nigdy tamta chwila
Bo czas przemija, więc
Z chwilą leć, nie poddawaj się
Leć, leć, leć
Z chwilą leć, wyłącz stres
Z chwilą leć, wyłącz stres

O nie dosięgnie nas nigdy tamta chwila

O nie dosięgnie nas nigdy tamta chwila
Bo czas przemija, więc

Z chwilą leć, nie poddawaj się
Leć, leć, 
Z chwilą leć

Piosenka ma potencjał hitu z co najmniej 5 powodów. Ten, że Szymon jest bardzo przystojnym młodym artystą, może przemówić do fanów jego urody i talentu. Piosenka ma chwytliwą melodię, a gwizdanie w tle, na pewno niejednemu pomoże zapamiętać ten utwór. I bez tego tekst refrenu szybko wchodzi do głowy.  Ostatnim powodem może być to, że tekst opowiada o problemie współczesnych ludzi - stresie i tym jak z nim walczyć! 

Szymon Chodyniecki to utalentowany 21-latek, który sam pisze teksty i komponuje. Jego debiutancki singiel „Sam na sam” właśnie zdobył status Potrójnej Platynowej Płyty. „Wyłącz stres” ma ogromne szanse powtórzyć ten sukces.

Z dużego zbioru szkiców Szymon wyselekcjonował kilkanaście najlepszych utworów, które złożyły się na jego nadchodzący, debiutancki, autorski album – „Przeciwności”. Prace nad materiałem  trwały wiele miesięcy w różnych studiach – zarówno w Polsce, jak i w Wielkiej Brytanii. pod względem przebojowości album Chodynieckiego to muzyczny pewniak. Są tu znane już „Sam na sam”, „Drogowskaz”, „Z całych sił”, czy „Cicho”, ale również potencjalne szlagiery w stylu r&b; („Pokaż mi”), akustyczne ballady („Chcę być”) czy ostrzejsze rockowe numery („Kod na sen”). .

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze