Szumlas, Zaborski i inne gwiazdy na wyjątkowych fotach z finału Must Be The Music! [FOTOGALERIA]

2013-05-13 12:08

Must Be The Music 5 - finał już za nami. Wygrał duet Jakub Szumlas & Piotr Zaborski! Zobacz najlepsze zdjęcia z finałowego odcinka piatej edycji muzycznego talent show - na Eska.pl!

Must Be The Music 5 - 12 maja 2013 zakończyła się kolejna edycja polsatowskiego muzycznego talent show. W wielkim finale zmierzyła się dziesiątka wykonawców: Czarno To Widzę, Megitza, Lachersi, Ego Trip, Patrycja Baczyńska, Fairytale Show, Natalia Pikuła, Piotr Szumlas & Jakub Zaborski, Katedra i Materia.

Do ścisłej dogrywki przeszedł zespół Materia oraz Szumlas & Zaborski i to właśnie ten duet młodych muzyków zdobył główną nagrodę: 100 000 złotych i możliwość zaprezentowania się na festiwalu TOPtrendy 2013.

Zobacz najpiękniejsze i najbardziej wyjątkowe zdjęcia z finału Must Be The Music 5 - na Eska.pl!

Jacob Zaborski & Piotr Szumlas - W Ciszy (lyrics video). Zobacz i posłuchaj na Eska.pl!Nie czytałeś jeszcze?

>>> Już dziś premiera Children Of Midnight - Robert M! Odkrywaj nowy kawałek już teraz! Premiera tylko w Gorącej 20 i na ESKA.pl! [VIDEO YouTube]

al

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze