Szokujący dokument o Britney Spears już jest! Gdzie oglądać Kto wrobił Britney Spears?

2021-04-02 13:35 Adam Bysiek
Britney Spears
Autor: face to face/FaceToFace/REPORTER

Britney Spears od dekad jest jedną z najbardziej znanych i kontrowersyjnych gwiazd muzyki pop. Jej życie jest do dziś owiane tajemnicą. Właśnie dowiedzieliśmy się, kiedy odbędzie się premiera filmu dokumentalnego na temat życia Britney - jak myślicie czy zobaczymy w nim najbardziej tajemnicze historie z życia gwiazdy? Produkcja zatytułowana Kto wrobił Britney Spears już wkrótce ukaże się w Polsce.

Sami twórcy filmu Kto wrobił Britney Spears już zapowiedzieli, że jedną z ich głównych misji jest wnikliwe zbadanie czasów młodości piosenkarki. Jedno jest pewne - filmowe dzieło wywoła ogromną dyskusję na całym świecie, a w szczególności wśród fanów gwiazdy.

Film Kto wrobił Britney Spears - o czym jest?

Film Kto wrobił Britney Spears? opowie o losach już 40. letniej gwiazdy, która ma dwóch synów i przez lata zarabiała miliony dolarów. W centrum uwagi - jeden z najgłośniejszych skandali ubiegłego wieku, czyli ubezwłasnowolnienie celebrytki przez własnego ojca. To wtedy, w 2008 roku amerykański sąd wyznaczył jej ojca Jamesa na kuratora. Dzieło pokarze szerszą perspektywę konfliktu gwiazdy ze swoim ojcem, który trwa już od wielu lat.

Hotplota.pl: Britney Spears chudnie, a Gigi Hadid tyje na kwarantannie; Emma Watson zakochana

Na ekranach zobaczymy jak rozwijała się kariera małej dziewczynki z prowincjonalnego miasteczka w Stanach Zjednoczonych, od występów na lokalnych jarmarkach, aż po koncerty dla największych stacji telewizyjnych i trasy koncertowe po całym świecie. Film Kto wrobił Britney Spears? szczegółowo opowie o dramacie jaki spotkał gwiazdę. Niestety ta w wyniku bezprecedensowego ataku na swoja osobę ze strony najbliższej rodziny, zmagała się przez lata z problemami psychicznymi. Niestety do tego wszystkiego kolejną cegiełkę dołożyły tabloidy zajmujące się wnikliwą analizą jej życia prywatnego na pierwszych stronach swoich wydań.

Film Kto wrobił Britney Spears? - premiera w Polsce

Film Kto wrobił Britney Spears? będzie dostępny dla widzów w Polsce. Premiera dokumentu zapowiedziana jest już na 4 kwietnia 2021 roku. Film będzie można zobaczyć na platformie canalplus.com. Produkcję dzień później zobaczymy w CANAL+ PREMIUM punktualnie o godzinie 21:30.

Najnowsze