Szokujące pojednanie Deynn i Lexy. Wcześniej oskarżyła Majewskich o... rasizm

i

Autor: Screen z YT: pojechałam sama../ Lexy Chaplin, Screen z IG: lexychaplin

Szokujące pojednanie Deynn i Lexy. Wcześniej oskarżyła Majewskich o... rasizm

2023-02-22 14:43

Lexy została twarzą produktów Deynn. Jest to o tyle ciekawe, że jeszcze nie tak dawno pomiędzy paniami był dosyć poważny konflikt. Chaplin oskarżyła influencerkę oraz jej męża o rasizm. Wygląda jednak na to, że kryzys został zażegnany. Internauci są oburzeni tą sytuacją. Nie najlepszy pomysł wytykają obu paniom!

Konflikty w świecie influencerów to ostatnio częsty temat. Czasem potrafią trwać nawet latami. Wygląda jednak na to, że w przypadku Lexy i Deynn jest to zupełnie inna kwestia. To, że pomiędzy paniami była zła krew, wiedział praktycznie każdy internauta. W całej sprawie pojawiły się nawet... oskarżenia o rasizm. Ruchy Majewskich zdecydowanie nie należały do właściwych. Chyba nikt nie spodziewał się, że po tak długim czasie te dwie kobiety nie tylko się pogodzą, ale także nawiążą ze sobą współpracę. Na ten moment obserwatorzy zarzucają im obu niewłaściwy ruch PR-owy. Szczegóły tej sytuacji znajdziecie pod wideo!

Lexy Chaplin - wiek, wzrost, pochodzenie, chłopak, rodzice, zarobki. Kim jest Lexy?

Zarobki polskich youtuberów [FRIZ, GIMPER, REVO] | ESKA XD - Radio Eska #65

Deynn i Lexy - konflikt

W przeszłości Lexy wyznała, że w latach nastoletnich była ogromną fanką Deynn. Jej młodzieńcze zauroczenie szybko przerodziło się w konflikt z mężem kobiety. Określił on Chaplin rasistowskim słowem, co naprawdę ją zabolało. Postanowiła zaapelować i wypowiedzieć się głośno na temat tej krzywdzącej dla niej sytuacji.

Wczoraj wyciekły nagrania, jak osoba publiczna, osoba dorosła, osoba, która działa w internecie, skomentowała mnie słowami "ta murzynka". A potem zrobił live'a, tłumacząc się, że po prostu nie wiedział, że to jest obraźliwe. Daniel, ty nie możesz się tak tłumaczyć, okej? To nie jest argument. Jesteś dorosły, nie mieszkasz w jaskini, masz dostęp do internetu, powinieneś wiedzieć takie podstawowe rzeczy, okej?! I mam dosyć argumentów, że ktoś nie wiedział, nie myślał, że to jest obraźliwe. I to samo leci do twojej żony, ja rozumiem, że ona nie jest rasistką i nie miała na celu nikogo obrazić, ale to co zrobiła, pomalowanie sobie twarzy na czarno, to jest obraźliwe i powinniście o tym wiedzieć. Dzieci o tym wiedzą, a wy o tym nie wiecie? I twoje przeprosiny na live też były bardzo słabe. Mam po prostu nadzieję, że wyciągniecie z tego jakieś lekcje i będziecie świecić dobrym przykładem dla młodszego pokolenia, bo wyzywanie od "murzynów" is not ok. Czy ty o tym wiesz, czy nie, to i tak boli. Don't call me murzyn! - zaapelowała do Majewskich.

Lexy - współpraca z Deynn

Pomimo wcześniejszego konfliktu panie postanowiły nawiązać ze sobą współpracę. Lexy Chaplin została twarzą produktów Deynn. Internauci od razu wytknęli obu paniom ich błędy. Nie spodobało im się to połączenie.

marketingowy strzał w kolano, change my mind.

skąd taki wybór? myślałam, że to będzie ktoś związany z siłką, z takim vibem jak Ty, a nie jakimiś walkami dla hajsu…

Hahaha pamiętam jak Deynn z Majewskim chcieli cię porobić na zasięgi i wlansie im się udało xDDD

Szokujące pojednanie Deynn i Lexy. Wcześniej oskarżyła Majewskich o... rasizm

i

Autor: Screen z IG: lexychaplin
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE