Szczęsny i Krychowiak kłócą się o dzieci!

2017-12-01 15:51
Szczęsny i Krychowiak kłócą się o dzieci!
Autor: fot. A. Ozga-Woznica_03 Szczęsny i Krychowiak kłócą się o dzieci!

- Weźmy piłkarza! - mówi Szczęsny. – Nieee, ja wybiorę dziewczynkę. Tancerkę - odpowiada mu Krychowiak. Dlaczego się kłócą? Przekonajcie się na ESKA.pl

Szczęsny i Krychowiak kłócą się o dzieci! O co chodzi? Przekonajcie się na ESKA.pl. Akademia Przyszłości pomaga dzieciom z trudnościami w nabraniu pewności siebie i przeprowadza je od porażki w szkole do sukcesów w życiu. To nowatorski i doskonale przemyślany projekt o ogromnym potencjale, który stale się rozwija. W tym roku obejmie ponad 2300 dzieci w całej Polsce.

Szlachetna Paczka - numer sms. Jak pomóc wysyłając wiadomość z telefonu?

Autor: brak danych

  Szlachetna Paczka - numer sms umożliwiający wspomaganie tej akcji przyda się każdemu, kto chce się zaangażować w przedświąteczne organizowanie podarków dla ubogich rodzin, a nie może tego robić jako wolontariusz. Tak jak w poprzednich latach organizatorzy Szlach

Szczęsny i Krychowiak - kłótnia o dzieci

Dwaj piłkarze, którzy od dawna wspierają SZLACHETNĄ PACZKĘ, w tym roku postanowili wesprzeć też jej siostrzany projekt, AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI. Dla dwójki dzieci-podopiecznych AKADEMII, ufundowali Indeksy Sukcesów. 

Okazją do wyboru dzieci, które wesprą swoją wpłatą, było dla piłkarzy reprezentacji zgrupowanie przed meczami z Meksykiem i Urugwajem. Wspólnie zasiedli do komputera, by na stronie www.akademiaprzyszlosci.org.pl przeczytać aplikacje dzieci włączonych do projektu. Mali studenci opisują w nich swoje marzenia i to, kim chcieliby zostać w przyszłości. Udział w AKADEMII ma im pomóc w tym, by to osiągnęli.

- Ja bym chciał pomóc Jakubowi – powiedział, wpatrując się w ekran Szczęsny. - Zobacz, Jakub jest dobrym chłopakiem. Chciałby, żeby nie było zamachów na świecie. I chce zostać piłkarzem. Ja bym chciał pomóc Jakubowi.
- Nie, to ja mu pomogę – zaprotestował Krychowiak. – Czytaj: „Chcę wybudować plac zabaw ze zjeżdżalnią wodną. To jest coś! Ambitnie.

Szczęsny i Krychowiak kłócą się o dzieci!
Autor: fot. A. Ozga-Woznica Szczęsny i Krychowiak kłócą się o dzieci!

Walcz o marzenia
- No dobra, słuchaj, to ja kupię indeks Wiktorii – zgodził się bramkarz Juventusu. - Wiktoria chce być weterynarzem, a to znaczy, że jest bardzo wrażliwą młodą kobietą. Życzę jej, żeby spełniła swoje marzenie i kiedyś została najlepszym weterynarzem w Polsce. I będę do niej zabierał swojego psa.
- Ale ty przecież nie masz psa – zdziwił się Krycha.
- Ale zawsze mogę mieć. A ty co napisałeś Kubie? – spytał Szczęsny. – Pokaż. Bądź panem swojego losu. Wszystko zależy od Ciebie. Świat  stoi przed Tobą otworem. Walcz o swoje marzenia”. No proszę, cały Krycha!

Szczęsny i Krychowiak kłócą się o dzieci!
Autor: fot. A. Ozga-Woznica_03 Szczęsny i Krychowiak kłócą się o dzieci!

Akademia Przyszłości - gwiazdy 

W minionych latach ideą AKADEMII zachwycili się już m.in. Anna i Robert Lewandowscy, którzy przekazali na rzecz „małych ludzi z długą historią” pieniądze zebrane na swoim ślubie. „Kupieniem indeksu” chwalił się też aktor, Paweł Małaszyński. Teraz rok indywidualnych zajęć z tutorem-wolontariuszem postanowili ufundować dzieciom Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak. Dla Krychy to zresztą nie pierwszy raz, bowiem rok temu wsparł projekt wspólnie ze swoją narzeczoną, Celią.

Szlachetna Paczka 2017 - HARMONOGRAM akcji

Autor: brak danych

  Szlachetna Paczka 2017 trwa! W całej Polsce setki opiekunów i wolontariuszy organizuje świąteczne podarki dla najbardziej potrzebujących rodzin. Dobroczynne przedsięwzięcie księdza Jacka Stryczka działa już od lat, a jego sprawne funkcjonowanie zapewnia dokładnie przy

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI to nowatorski program edukacyjny skierowany do dzieci ze szkół podstawowych. Dzięki niemu dziecko przestaje musieć się uczyć, a zaczyna chcieć. Działa od 2003 roku i jest obecna w 55 miejscowościach w całej Polsce. Jej podopieczni to mali ludzie „z długą historią”, niekiedy trudną i niepozbawioną rozczarowań. Udział w projekcie to dla nich szansa, by uwierzyli w siebie i zmienili sposób myślenia. By im pomóc, wystarczy wejść na stronę www.akademiaprzyszlosci.org.pl i wybrać, w jaki sposób chcemy to zrobić. Na przykład – jak Wojciech Szczęsny i Grzegorz Krychowiak – fundując wybranemu dziecku Indeks Sukcesów. Koszt Indeksu to 1000 zł. Można go kupić indywidualnie lub dołączyć do zbiórki.

(informacja prasowa wiosna.org.pl)

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze