Sara Egwu-James w finale The Voice Kids 4! Jej głos podbija świat

i

Autor: Natasza Młudzik / TVP Sara Egwu-James w finale The Voice Kids 4! Jej głos podbija świat

Szansa na sukces - Sara Egwu-James NIE zasłużyła na finał? Komentarze internautów

2021-09-20 11:08

Szansa na sukces to program, w którym po raz kolejny zostanie wybrany reprezentant Polski na Eurowizję Junior. Za nami już trzy półfinałowe odcinki i znamy trójkę finalistów, którzy w niedzielę 25.09.2021 zawalczą o bilet do Paryża. Ostatnią finalistką została Sara Egwu-James, którą widzowie znają już z The Voice Kids. Niektórzy uważają jednak, że przeszła niezasłużenie!

Sara Egwu James wygrała już The Voice Kids 4. Wielu Polaków jest zachwyconych jej głosem i uważa, że jest w niej ogromny potencjał na międzynarodowy sukces. Wiele osób od bardzo dawna twierdzi, że powinna reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2021. Wiadomo już, że jest to możliwe. W tym roku polski reprezentant zostanie wybrany w Szansie na sukces. Za nami już trzeci odcinek, w którym wygrała właśnie Sara Egwu-James. Większość osób nie ma wątpliwości, że na pewno wygra preselekcje i pojedzie do Paryża. Nie każdy jednak jest zadowolony z wyniku ostatniego odcinka programu Szansa na sukces. Niektórzy uważają, że byli lepsi, a Sara wygrała tylko dlatego, że była najbardziej znana. Co piszą internauci? Sprawdź niżej.

Eurowizja Junior 2020 - najbardziej wzruszające momenty konkursu

Sara Egwu-James w finale Szansy na sukces. Reakcje

"Myślę że Sara jest trochę przereklamowana, tym razem były lepsze głosy, szkoda że nie wygrały". "Wydaje mi się że ten werdykt nie był sprawiedliwy. Były dziewczynki które lepiej zaśpiewały". "Po co organizować Szansę na sukces z udziałem dzieci, skoro wiadomo, że wygra Sara" - to tylko niektóre z komentarzy, które możemy znaleźć na Facebooku Bądźmy Razem TVP. Oczywiście pojawiły się także pozytywne opinie osób, które uważają, że Sara faktycznie była najlepsza. Jakie jest wasze zdanie?

Sonda
Czy Sara Egwu-James powinna wygrać Szansę na sukces?

Eurowizja Junior 2021 - kiedy i gdzie?

Eurowizja Junior 2021 w tym roku odbędzie się nieco później niż zwykle. Jako termin konkursu wyznaczono dopiero 19 grudnia. Gala została przesunięta z listopada na grudzień z powodów epidemiologicznych. Konkurs odbędzie się we Francji, w paryskiej sali koncertowej La Seine Musicale.