Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2021 - GŁOSOWANIE SMS. Jak głosować na faworyta? [NUMER]

2021-09-26 15:32
Viki Gabor i Ala Tracz
Autor: materiały prasowe TVP

Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci to corocznie jedno z najważniejszych, muzycznych wydarzeń. Daje ono młodym wokalistom niepowtarzalną okazję, aby wystąpić przed ogromną publicznością i zaistnieć na scenie muzycznej. 26 września 2021 roku, podczas finału programu Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2021 dowiemy się, kto będzie reprezentować Polskę podczas tegorocznej odsłony dziecięcej Eurowizji. W jaki sposób można głosować na swojego faworyta? Sprawdźcie!

Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2021 - GŁOSOWANIE SMS. Tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci zbliża się wielkimi krokami. Tym razem, za sprawą zwycięstwa Valentiny, która piosenką J'imagine rozkochała całą Europę, Eurowizja Junior 2021 będzie miała miejsce w Paryżu. W tym roku Polskim reprezentantem, podobnie jak w poprzednich latach, zostanie zwycięzca eurowizyjnego wydania Szansy na Sukces. Program podzielony został na cztery odcinki. W pierwszych trzech odbywały się półfinały, a zwycięzcy poszczególnych odcinków zmierzą się ze sobą w wielkim finale. O możliwość reprezentowania Polski 19 grudnia 2021 roku w Paryżu walczą: Marysia Stachera, Miłosz Świetlik Skierski oraz Sara Egwu-James. Każdy z młodych wokalistów jest prawdziwą, wokalną perełką i zasługuje na to, aby zaprezentować swój talent przed całą Europą. Niestety tylko jedna osoba może reprezentować nasz kraj podczas Eurowizji Junior 2021. O zwycięzcy w stosunku 50/50 zadecydują jurorzy oraz widzowie w głosowaniu SMS. Jak głosować na faworyta?

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2021 - GŁOSOWANIE SMS

Polska ma już na koncie dwa zwycięstwa w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Pierwsze zawdzięczamy Roksanie Węgiel, drugie natomiast Viki Gabor. Czy uda nam się zdobyć Europę po raz trzeci? Tego dowiemy się już 19 grudnia, podczas Eurowizji Junior 2021. Zanim jednak to nastąpi, wybrać musimy polskiego reprezentanta. Warto pamiętać, że o tym, kto pojedzie do Paryża, decydują nie tylko jurorzy, ale również widzowie, którzy będą mogli głosować na swojego faworyta za pomocą SMS-ów. Aby wziąć udział w głosowaniu należy wysłać pod numer 7350 (3,69zł z VAT) wiadomość tekstową o treści 1, 2 lub 3. 

  • Jeżeli uważacie, że Polskę reprezentować powinna Sara Egwu-James, wysyłajcie SMS o treści 1 na numer 7350.
  • Jeżeli natomiast uważacie, że na zwycięstwo zasługuje Miłosz Świetlik Skierski, wysyłajcie SMS o treści 2 na numer 7350.
  • Jeżeli waszą faworytką jest Marysia Stachera, wysyłajcie SMS o treści 3 na numer 7350.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze