Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2021: FINAŁ. Kto jedzie na Eurowizję? [WYNIKI]

2021-09-26 16:16
Ala Tracz
Autor: Natasza Młudzik/TVP

Tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci zbliża się wielkimi krokami. Tym razem, za sprawą zwycięstwa Valentiny, która piosenką J'imagine rozkochała całą Europę, Eurowizja Junior 2021 odbędzie się 19 grudnia w Paryżu. Polski reprezentant na międzynarodowe wydarzenie zostanie wybrany już w niedzielę 26 września 2021 roku, w finale programu Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2021. Kto z Polski pojedzie na wyjątkowy konkurs? Sprawdźcie już teraz!

Szansa na Sukces. Eurowizja Junior 2021: kto jedzie na Eurowizję? W tym roku, podobnie jak w poprzednich, reprezentantem Polski podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci będzie zwycięzca eurowizyjnego wydania Szansy na Sukces. Program podzielony został na cztery odcinki. W pierwszych trzech odbywały się półfinały, natomiast w niedzielę 26 września 2021 roku odbędzie się finał na żywo, podczas którego o zwycięstwo będą walczyć: Marysia Stachera, Miłosz Świetlik Skierski oraz Sara Egwu-James. Każdy z młodych wokalistów wykona nie tylko covery innych piosenek, ale również utwory, przygotowane specjalnie dla nich na Eurowizję Junior 2021. Zwyciężyć może jednak tylko jedna osoba. Kto zdobędzie najwięcej głosów jury oraz widzów i będzie reprezentować Polskę już 19 grudnia 2021 roku podczas dziecięcej Eurowizji w Paryżu?

Smolasty - zapowiedź gorącego występu w ESKA Live!

Eurowizja Junior 2021 - kto z Polski?

W niedzielę 26 września 2021 roku odbędzie się wielki finał polskich preselekcji! To właśnie wtedy o możliwość reprezentowania Polski na Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci będą walczyć: Marysia Stachera, Sara Egwu-James oraz Miłosz Świetlik Skierski. Kto z nich okaże się najlepszy? O zwycięzcy w stosunku 50/50 zadecydują jurorzy oraz widzowie w głosowaniu SMS. 

Sara Egwu James otrzymała 5 punktów od jurorów oraz 5 punktów od widzów, Miłosz Świetlik Skierski zgarnął 3 punkty od jurorów i 1 punkt od widzów, natomiast Marysia Stachera - 1 punkt od jurorów i 3 punkty od widzów. Najwięcej głosów otrzymała Sara Egwu-James i to właśnie ona pojedzie na Eurowizję Junior 2021! Gratulacje!

Najnowsze