Szansa na Sukces 2020 - kto wygrał finałowy odcinek?

2020-05-31 17:00 EK
Szansa na Sukces 2020 - kto wygrał finałowy odcinek?
Autor: screen z YouTube/Coach Paweł Szansa na Sukces 2020 - kto wygrał finałowy odcinek?

Wiosenna edycja programu Szansa na Sukces. Opole 2020 dobiegła końca! Podczas występów rywalizowało ze sobą, aż dziesięciu uzdolnionych muzycznie uczestników. Kto zgarną główną nagrodę i wygrał show Telewizyjnej Dwójki? Przeczytacie na ESKA.pl.

Szansa na Sukces 2020 - kto wygrał finałowy odcinek? Taka informacja z pewnością ciekawi niejednego internautę! W niedzielę 31 maja wszystko stało się jasne! W Telewizyjnej Dwójce został wyemitowany ostatni, finałowy odcinek wiosennej edycji show Szansa na Sukces. Uczestnicy śpiewająco walczyli ze sobą o główną nagrodę, jaką była szansa pojawienia się na wielkiej scenie koncertu Debiuty podczas 57. Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. W wielkim finale zmierzyło się ze sobą aż 10 utalentowanych uczestników, zwycięzców wszystkich odcinków II serii Szansy na sukces. Opole 2020. Wśród nich znaleźli się: Justyna Jędrusik, Gabrysia Kurzac, Sylwia Frączek, Julia Bojur, Jakub Zajączkowski, Żaneta Łabudzka, Tomek Jarosz, Tomasz Filipczak, Marcin Staszek, a także Magdalena Ollar.

Kto wygrał finałowy odcinek muzycznego programu i tym samym pojawi się na opolskiej scenie? Przekonajcie się poniżej! Dodatkowo przypominamy, że w rundzie jesiennej przepustkę do Opola otrzymała również Izabela Zalewska.

Domowe Granie: Alicja Szemplińska zaśpiewała Empires! Tym wykonaniem wygrałaby Eurowizję!

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Szansa na Sukces. Opole 2020 - kto wygrał?

W finale Szansy na Sukces, który odbył się 31 maja 2020 roku, mogliśmy zobaczyć występy dziesięciu uczestników. Wszyscy powalczyli o możliwość zaprezentowania się w konkursie Debiutów podczas 57. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Zwycięzca mógł być tylko jeden! Program wygrał Tomasz Jarosz.

Najnowsze