Sylwia Wysocka - Magda Lasota: bitwa w The Voice of Poland 11. Kto wygrał?

Sylwia Wysocka, Magda Lasota
Autor: TVP

The Voice of Poland 11 trwa w najlepsze, a najbardziej ekscytująca część programu właśnie się rozpoczęła. Bitwy to kolejny etap muzycznego show, który cieszy się ogromną popularnością. Sylwia Wysocka zmierzyła się z Magdą Lasotą. Która z uczestniczek wygrała muzyczne batalię? Zdradzamy na ESKA.pl!

Etap bitew w the voice of Poland 11 właśnie rozpoczął się z dużym rozmachem. To jeden z tych momentów w programie, w którym emocje sięgają zenitu. Jednym z takich występów była bitwa dwóch uczestniczek Magdy Lasoty oraz Sylwii Wysockiej. Dziewczyny wykonały kultowy utwór Hanny Banaszek z 1998 roku noszący tytuł Pogoda Ducha. Zarówno jedna, jak i druga uczestniczka świetnie poradziła sobie w etapie Przesłuchań w Ciemno, jednak bitwę wygrała tylko jedna z nich. Która z uczestniczek wygrała muzyczną bitwę? Choć obie dały z siebie wszystko Magda Lasota przegrała z Sylwią Wysocka, jednak została skradziona przez trenerów Afromental, dzięki czemu zasiadła na specjalnym czerwonym fotelu. Jak długo będzie mogła zostać na tym miejscu? Miejmy nadzieję że jak najdłużej utrzyma się w programie.

Sylwia Wysocka wygrywa bitwę w The Voice of Poland 

Sylwia Wysocka to jedna z uczestniczek najnowszej edycji The Voice of Poland. To właśnie ona wygrała bitwę z Magdą Lasotą. Uczestniczki wykonały piosenkę Hanny Banaszak Pogoda Ducha.

Natalia Kawalec z The Voice Kids na Eurowizji? To jedno z jej marzeń!
Najnowsze