Sylwia Przybysz Janek Dąbrowski

i

Autor: VIPHOTO/East News

Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski przygotowują się do ślubu. Czy chcą zrobić to jak Friz i Wersow?

2021-12-07 15:47

Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski, to jedna z popularniejszych par w polskim show-biznesie. Połączyło ich gorące uczucie, ale także miłość do muzyki! Teraz przygotowują się do ślubu, o czym bardzo często wspominają swoim fanom. Jak będzie wyglądać ich najważniejszy dzień w życiu? Czy chcą powiedzieć sobie sakramentalne tak, jak Friz i Wersow?

Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski od lat tworzą jedną z popularniejszych par w mediach społecznościowych. Połączyła ich nie tylko tak zwana chemia, ale także miłość do muzyki. W 2020 roku przyszła na świat ich pierwsza córka Pola, natomiast rok później doczekali się kolejnej pociechy, czyli słodkiej Neli. Internauci uwielbiają Sylwię i Janka, a to wszystko przez skromność, a także ciepło płynące z ich serca. Teraz okazuje się, że para zapieczętuje niebawem swój związek oficjalnie, dlatego z tego względu szykują się do ślubu! Jak będzie wyglądać ich ceremonia? Czy będzie taka jaką planują zrobić najbogatsi i najpopularniejsi twórcy z sieci - Friz i Wersow? Przypomnijmy, że para planuje wziąć ślub cywilny najlepiej w egzotycznym miejscu na świecie. To wszystko przez swoją ogromną popularność i przeżycie tego dnia z dala od kamer i paparazzi. Czy podobne plany ma również Sylwia i Janek?

ZOBACZ TAKŻE: Friz i Wersow wezmą ślub za granicą - kwota wesela robi wrażenie!

Wesele i ślub - polskie piosenki na pierwszy taniec

Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski - kiedy ślub?

Sylwia i Janek są bardzo popularnymi twórcami w naszym kraju. Wcześniej ich fani interesowali się narodzinami ich córeczek, lecz teraz na językach wielu osób jest ich ślub! Para zdradziła niedawno, że ich wesele odbędzie się w stylu góralskim, co ma związek z pochodzeniem Janka. Sylwia jak to panna młoda, zamierza lśnić w białej sukni, jednak zrobi mały wyjątek. Spełnieniem jej marzeń jest mieć dwie suknie ślubne i wiemy już, że obie kreacje zaprojektuje Viola Piekut. Oprócz tego wiemy, że Sylwia i Janek trenują swój pierwszy taniec z popularnymi tancerzami, znanymi z Tańca z Gwiazdami - Jacekiem Jeschke i Hanią Żudziewicz. Swoim treningiem podzielili się w specjalnym vlogu, który został bardzo dobrze przyjęty! Poniżej możecie obejrzeć, jak Sylwia i Janek przygotowują się małymi krokami do swojego najpiękniejszego dnia w życiu!