Friz i Wersow

i

Autor: Screen z YouTube/WERSOW

Friz i Wersow wezmą ślub za granicą - kwota wesela robi wrażenie!

2021-11-08 14:54

Weronika Sowa (Wersow) i Karol Wiśniewski (Friz) w swoim najnowszym filmie odpowiedzieli na pytania dotyczące ślubu i wspólnej przyszłości. Zdradzili, ile planują wydać na wesele, kto znajdzie się na liście gości oraz czy ceremonia odbędzie się w Polsce, czy za granicą.

Wersow i Friz to najpopularniejsza para influencerów w Internecie. Pod koniec sierpnia, na wakacjach w Grecji, wspólnie ogłosili swoje zaręczyny, co przyjęło się z ciepłym odbiorem fanów. Gdy Wersow na swoim instagramowym profilu opublikowała zdjęcie z pierścionkiem, pojawiły się komentarze z gratulacjami oraz wiele pytań na temat ceremonii ślubnej i wesela. Para zdecydowała się odpowiedzieć na nurtujące pytania fanów i rozwiała wszelkie wątpliwości. Czego się dowiedzieliśmy?

Maryla Rodowicz szczerze o Frizie. Będzie duet?!

Friz i Wersow planują ślub za granicą?

W najnowszym filmie para youtuberów zdradziła, że nie mają potrzeby zawierania związku kościelnego i planują wziąć ślub cywilny. Podkreślają, że ceremonia ma być nowoczesna i kameralna. Ze względu na swoją ogromną popularność w Polsce, zdecydowali, że zarówno ślub jak i wesele odbędzie się za granicami naszego kraju. Nie chcieli zdradzić dokładnej lokalizacji, ale ciągle podkreślali że wezmą ślub na ogromnej plaży, gdzie będzie bardzo ciepło.

Ile Friz wyda na swoje wesele?

Karol Wiśniewski znany jest z tego, że nie oszczędza pieniędzy. Razem z Ekipą wydali fortunę na wyjazd do Stanów Zjednoczonych, Dubaju i na Zanzibar, gdzie realizowali zdjęcia do swoich teledysków. W nadchodzącym roku youtuber planuje nawet zrobić licencję na helikopter. Podkreśla, że ślub to dla niego bardzo ważne wydarzenie i tutaj też nie zamierza oszczędzać. Jeden z fanów zapytał się, czy para wyda więcej niż 200 tyś. złotych? Friz szybko odpowiedział, że na same bilety samolotowe dla gości wydadzą więcej. Razem z Wersow planują wynająć również orkiestrę i DJ, a na samą ceremonię przyjechać klasycznym samochodem.