Sylwia Przybysz i Artur Sikorski razem. Teledysk Nie poddam się

2016-12-08 16:46

Sylwia Przybysz i Artur Sikorski razem w teledysku. Nie poddam się to już trzeci klip promujący najnowsze wydawnictwo wokalistki.

Sylwia Przybysz i Artur Sikorski razem w teledysku. 3 grudnia w sieci ukazał się nowy klip Sylwii Przybysz do piosenki zatytułowanej Nie poddam się. Utwór to historia miłości dwójki ludzi, którzy pragną się wspierać i być ze sobą kiedy tylko to możliwe. Klip nakręcony został w pięknej scenerii, a Sylwia Przybysz i Artur Sikorski w teledysku prezentują się idealnie.

Sylwia Przybysz - nowa płyta

Teledysk Nie poddam się jest zapowiedzią nowej płyty Sylwii Przybysz. Krążek zatytułowany Tylko Raz to druga płyta w karierze młodej wokalistki, która w błyskawicznym tempie zyskała rzesze fanów dzięki naturalnemu urokowi i pozytywnej postawie. Płyta Sylwii Przybysz na sklepowych półkach ukaże się już w piątek 9 grudnia. - Dzięki nowym kompozycjom chcę przekazać swoje emocje i przeżycia, które towarzyszą mi w codziennym życiu. A tytuł płyty Tylko Raz ma podkreślać, że tylko raz dostajemy daną szansę w życiu i to od nas zależy czy ją wykorzystamy czy zaprzepaścimy - podkreśla artystka.

 

Young Stars w Eska TV, w niedzielę o 19:00 zobaczysz klipy tych najlepszych z najlepszych młodych artystów, którzy spełniają marzenia i robią zawrotną karierę. Sylwia Przybysz, Shawn Mendes, Jeremi & Artur Sikorscy, Little Mix, Dawid Kwiatkowski, Selena Gomez, Sylwia Lipka, Justin Bieber, Weronika Juszczak, i wielu wielu innych. Uwaga, to idzie młodość! Oglądajcie i wspierajcie największe młode talenty.

Najnowsze