Sylwia Grzeszczak

i

Autor: AKPA

ciarki

Sylwia Grzeszczak wystąpiła Z NIM na scenie. Fani czekali na to od lat! Wzruszenie gwarantowane

2023-08-21 21:54

Top Of The Top Sopot Festival 2023 trwa w najlepsze. Jedną z gwiazd, które uświetniły odbywający się pod hasłem I Dance pierwszy dzień wydarzenia, była Sylwia Grzeszczak. Artystka zaprezentowała na scenie medley największych hitów i spełniła marzenie fanów. U boku wokalistki pojawił się jej muzyczny kompan, z którym siedem lat temu nagrała wspólną piosenkę.

Sylwia Grzeszczak na Top Of The Top Sopot Festival 2023 pokazała, na co ją stać. Wokalistka była gwiazdą drugiej części koncertu I Dance, a internauci zgodnie twierdzą, iż jej show było jednym z najbardziej spektakularnych momentów całego widowiska. Artystka, która niedawno wypuściła do sieci nowy numer zatytułowany Bang Bang, zaprezentowała na scenie medley swoich największych hitów. Publiczność zgromadzona pod sceną, jak i widzowie przed telewizorami usłyszeli między innymi Małe rzeczy, Tamtą dziewczynę, Pożyczonego oraz Bezdroża. Emocjonalna ballada powstała we współpracy z Mateuszem Ziółko, a jej premiera miała miejsce w 2016 roku. I choć wygenerowała blisko 90 milionów odsłon na YouTubie, przez siedem lat nie doczekała się wspólnego wykonania na żywo. Aż do teraz. Piosenkarka i jej muzyczny kompan spełnili marzenie milionów fanów.

Sylwia Grzeszczak o nowym singlu, sanah i Idolu

Sylwia Grzeszczak na Top Of The Top Sopot Festival 2023

Sylwia Grzeszczak pokazała, jak się robi show. Trwający kilkanaście minut występ artystki był sentymentalną podróżą przez wszystkie lata jej kariery. Zdecydowanie najbardziej wzruszającym momentem całego spektaklu było jednak wykonanie ballady Bezdroża w towarzystwie Mateusza Ziółko. Był to pierwszy wspólny występ duetu. Opera Leśna doceniła ten fakt, nagradzając artystów gromkimi brawami. 

Listen on Spreaker.