Sylwia Grzeszczak wraca na scenę! Terminy koncertów w lato 2016 już na ESKA.pl!

2016-04-26 0:21
Sylwia Grzeszczak wraca na scenę! Sprawdź, gdzie wystąpi wokalistka!
Autor: Fot. WBF Sylwia Grzeszczak w grudniu urodziła córkę

Sylwia Grzeszczak wraca na scenę! W grudniu 2015 roku wokalistka urodziła swoje pierwsze dziecko i na kilka miesięcy zrobiła sobie przerwę od pracy. Teraz ponownie będziemy mogli zobaczyć ją na scenie. Sprawdź, gdzie wystąpi Sylwia Grzeszczak!

Sylwia Grzeszczak wraca na scenę! Już wiemy kiedy i gdzie odbędą się pierwsze koncerty wokalistki, która w grudniu urodziła swoje pierwsze dziecko i na jakiś czas zawiesiła karierę. Jednak Sylwia Grzeszczak w lato 2016 planuje wielki powrót do fanów i na miejskie sceny!

Sylwia Grzeszczak - koncerty 2016

Sylwia Grzeszczak 2016 rok koncertowy zacznie dopiero latem. Poznaliśmy dwa pierwsze terminy koncertów autorki hitu Pożyczony. Gdzie i kiedy wystąpi na żywo Sylwia Grzeszczak?

  • Sylwia Grzeszczak w Bogatyni podczas Bogatyńskich Dni Węgla i Energii - Karbonalia 2016. Impreza zaplanowana jest na 24-26.06.2016.
  • Sylwia Grzeszczak w Lęborku podczas Lęborskich Dni Jakubowych 2016. Impreza odbędzie się w dniach 22-24.07.2016. Sylwia Grzeszczak to nie jedyna gwiazda lipcowego festiwalu w Lęborku - ENEJ też się tam wybiera!
  • kolejne terminy koncertów Sylwii Grzeszczak już wkrótce na ESKA.pl

W którym mieście lub na której imprezie chcielibyście zobaczyć koncert Sylwii Grzeszczak? Piszcie w komentarzach!

>> Dni Opola 2016: kto zagra, bilety, praktyczne informacje!

Sylwia Grzeszczak - dziecko i przerwa w karierze

Chwilowa przerwa od muzyki w przypadku wokalistki spowodowana była narodzinami dziecka. Przypomnijmy, że Sylwia Grzeszczak urodziła córkę 5 grudnia 2015 roku! Sylwia Grzeszczak i Liber o narodzinach swojego pierwszego dziecka poinformowali za pośrednictwem Facebooka. Szczęśliwi rodzice zdradzili też, że ich pociecha otrzymała imię Bogna.

 

>> Napisz jak spędzasz weekend – wygraj smartfona od ESKI!

KL

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze