Sylwia Grzeszczak i jej wielki powrót. Wiadomo, kiedy premiera nowej piosenki

2021-04-08 10:45 Adrian Rybak
Sylwia Grzeszczak w 2019 roku
Autor: WBF Sylwia Grzeszczak w 2019 roku

Sylwia Grzeszczak to jedna z najpopularniejszych piosenkarek w Polsce. Ostatni singiel wydała w 2019 roku. Teraz wreszcie powróci po długiej przerwie. Wokalistka ogłosiła datę premiery nowej piosenki. Prawda o nas to tytuł jej nadchodzącego wydania. Czy piosenka odniesie taki sam sukces jak dotychczasowe single Sylwii Grzeszczak?

Sylwia Grzeszczak przekazała fanom dobrą wiadomość. Po ponad roku przerwy wraca z nową piosenką. - Moi drodzy! Dziękuję Wam serdecznie za wszystkie życzenia urodzinowe, jesteście niesamowici! Z tej okazji mam dla Was niespodziankę. Już w ten piątek będzie miała miejsce premiera mojego najnowszego singla pt. Prawda o nas! Ten utwór jak i klip jest dla mnie niezwykle wyjątkowy, dlatego już nie mogę się doczekać aż go usłyszycie i zobaczycie! - napisała na Instagramie Sylwia Grzeszczak. Informacja bardzo ucieszyła słuchaczy artystki. Sylwia nie należy do grona gwiazd, które często publikują nową muzykę. Czekając na jej nowości należy być cierpliwym. Wiele osób podejrzewa, że piosenka Prawda o nos będzie pierwszym singlem z nowej płyty, którą Grzeszczak zapowiada już od dawna. Piosenkarka nie skomentowała tych spekulacji.

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 02.04.2021

Sylwia Grzeszczak - piosenki

Ostatnią piosenką opublikowaną przez Sylwię Grzeszczak były Rakiety. Popowy kawałek wydany został 9 sierpnia 2019 roku. Co prawda utwór nie odniósł spektakularnego sukcesu, ale doceniano między innymi nowoczesny teledysk. Można w nim zobaczyć blondwłosą Sylwię w stroju kosmonauty. Czy nadchodzący utwór będzie utrzymany w podobnych klimatach, czy jednak będzie to powrót Sylwii Grzeszczak do ballad? Przekonamy się wkrótce. 

Sylwia Grzeszczak stworzyła wiele hitów. Jej pierwszym przebojem była piosenka Małe rzeczy. Później pojawiły się takie utwory jak Księżniczka, Pożyczony, Kiedy tylko spojrzę czy Sen o przyszłości. Później Sylwia pokazała się także w tanecznych rytmach. Piosenka Tamta dziewczyna to jeden z największych hitów w jej karierze.

Najnowsze