Sylwia Grzeszczak poszła na całość. TEGO uczestnik się nie spodziewał!

2021-09-15 15:51
Sylwia Grzeszczak
Autor: YouTube/The Voice of Poland

Emocje w 12. edycji The Voice of Poland sięgają zenitu. W kolejnym odcinku show będziemy świadkami sytuacji, w której z pewnością chciałby się znaleźć każdy fan zasiadającej w jury Sylwii Grzeszczak. Wokalistka zaśpiewa w duecie z jednym z uczestników programu. Reakcja Justyny Steczkowskiej mówi sama za siebie!

The Voice of Poland - Sylwia Grzeszczak doskonale odnajduje się w nowej roli, jaką jest sędziowanie w najpopularniejszym show muzycznym w Polsce. Wystarczyły zaledwie dwa odcinki, by widzowie zgodnie stwierdzili, że zaangażowanie piosenkarki do cieszącej się niesłabnącą popularnością produkcji było strzałem w dziesiątkę. Wokalistka chwalona jest przede wszystkim za swoją wrażliwość i świetne podejście do starających się o odniesienie sukcesu w branży muzycznej uczestników, a sytuacja, której świadkami będziemy już w najbliższą sobotę, jest tego najlepszym przykładem. W sieci pojawił się oficjalny zwiastun trzeciego i czwartego odcinka The Voice of Poland, w którym widać, że Sylwia Grzeszczak pójdzie na całość i zaśpiewa z jednym z wokalistów w duecie. Sądząc po jego reakcji, takiego obrotu spraw na pewno się nie spodziewał. Wyraźnie zachwycona tym, co działo się na scenie, była też zasiadająca w jury Justyna Steczkowska. 

Sylwia Grzeszczak poszła na całość

Piosenkarka doskonale wie, jak to jest być ocenianą. Zanim stała się sławna, brała udział między innymi w programach Od przedszkola do Opola czy Idol. Teraz, gdy sama jest jurorką w The Voice of Poland, chce dzielić się swoim cennym doświadczeniem i wiedzą. W kolejnym odcinku zobaczymy, jak Sylwia Grzeszczak poradziła sobie z zaśpiewaniem w duecie z jednym z uczestników formatu. Bazując na tym krótkim fragmencie, śmiemy twierdzić, że zrobiła to... śpiewająco. Zobaczcie sami.

Sylwia Grzeszczak rozpłakała się w The Voice of Poland. Znamy powód!
Najnowsze