Sylwia Grzeszczak na Sylwestrowej Mocy Przebojów. Gwiazda zaśpiewa... operowo!

2017-12-30 11:00
Sylwia Grzeszczak na Sylwestrowej Mocy Przebojów. Gwiazda zaśpiewa... operowo!
Autor: Fot. Materiały prasowe Sylwia Grzeszczak

Sylwestrowa Moc Przebojów już jutro! Na scenie pojawi się między innymi Sylwia Grzeczak. Możemy zdradzić, że będzie to na prawdę niezwykły występ! 

Plejada gwiazd uświetni swoim występem Sylwestrową Moc Przebojów w Polsacie. Na scenie w Katowicach zobaczyć będziemy mogli wielu wybitnych wokalistów. Polsat do wspólnej zabawy, zaprosił między innymi wielką sławę. Polskę odwiedzi sam Alvaro Soler, twórca przebojów takich jak Sofia czy Libre. Prócz niego wystąpi między innymi jedna z najbardziej znanych, polskich artystek - Sylwia Grzeszczak.

Alvaro Soler - ile ma lat, skąd jest, co go łączy z Polską?

Autor: brak danych

  Alvaro Soler zasłyną z przebojów takich jak Sofia i Animal. Wybitny muzyk swoją karierę zaczynał w rodzinnej Hiszpanii. Z pochodzenia jest w połowie Belgiem. Przez wiele lat mieszkał wraz z rodzicami w Japonii, gdzie uczył się grać na fortepianie. Mimo, że od 2010 ro

Sylwia Grzeszczak na Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie

Sylwia Grzeszczak na Sylwestrowej Mocy Przebojów zaśpiewa po raz pierwszy klasycznym operowym głosem! To będzie wydarzenie. Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie będzie można usłyszeć Sylwię Grzeszczak w klasycznych repertuarze. Wokalistka, autorka takich przebojów jak 'Księżniczka' czy 'Małe rzeczy' zmierzy się z hitem Andrea Bocellego i Sarah Brightman - 'Time to Say Goodbye'. Sylwia zaśpiewa ten utwór klasycznym operowym głosem. W ten sposób artystka na scenie w Katowicach, przywita Nowy Rok 2018, a towarzyszył jej będzie Dionizy Płaczkowski. Sylwestrowa Moc Przebojów już 31 grudnia od godziny 20.00 w Polsacie.

Sylwestrowa Moc Przebojów Katowice 2017: Kto wystąpi? Lista gwiazd

Autor: brak danych

  Sylwestrowa Moc Przebojów 2017 ponownie w Katowicach - miejscu gdzie, sylwestrowa zabawa smakuje najlepiej, a mieszkańcy nigdy nie zawodzą. Na multimedialnej scenie pod Spodkiem pojawi się europejski król muzyki tanecznej Alvaro Soler, największe hity zagrają równ

Źródło: Materiały prasowe

Najnowsze