Sylwia Grzeszczak, Katy Perry, Patryk Kumór, Siles i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

2019-08-09 15:36 RW
Sylwia Grzeszczak, Ella Eyre, Patryk Kumór, Siles i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!
Autor: okładki singli Sylwia Grzeszczak, Ella Eyre, Patryk Kumór, Siles i inni w New Music Friday w Radiu ESKA!

9 sierpnia 2019 to dzień, na który czekało mnóstwo osób. Wszystko za sprawą nowości muzycznych od największych gwiazd. Szczególne wyczekiwanie miało miejsce w przypadku fanów Sylwii Grzeszczak, która wraca z solowym nagraniem Rakiety. W tym dniu świętują również fani Michała Szczygła, który pojawił się gościnnie w nagraniu Patryka Kumóra! Kto jeszcze wydał nowy kawałek? Odpalcie Radio ESKA i świętujcie New Music Friday razem z nami!

Nowości Muzyczne 2019 usłyszycie przez cały dzień w Radiu ESKA - od rana do późnego wieczora. Porcja najlepszych, najgorętszych i najciekawszych propozycji wybrzmi w ramach New Music Friday. 9 sierpnia na naszej antenie po raz pierwszy zagramy nową, wyczekiwaną piosenkę Sylwii Grzeszczak. Warto wspomnieć, że Rakiety odkrywaliśmy fragment po fragmencie, tylko na ESKA.pl.

New Music Friday w Radiu ESKA 9.08.2019 - premiery

New Music Friday w Radiu ESKA to wyjątkowa okazja, by nadrobić muzyczne zaległości i sprawdzić, co już wkrótce może stać się wielkim hitem. Zdecydowanie do ścisłego grona wkrótce dołączy wspomniana już Sylwia Grzeszczak i jej utwór Rakiety. O wasze uznanie walczy również duet: Patryk Kumór & Michał Szczygieł. Wszystko za sprawą kawałka zatytułowanego Wakacje 99. Artyści współpracowali wcześniej przy okazji megahitu Nic tu po mnie. W Radiu ESKA premierowo 9 sierpnia 2019 usłyszycie także wspólny singiel Silesa i Smolastego. 

Nowe hity 9.08.2019 - premiery w New Music Friday w Radiu ESKA:

  • Sylwia Grzeszczak - Rakiety: Nowy, długo wyczekiwany singiel nawiązuje do pierwszych lotów ludzi na księżyc, mówi o wielkich marzeniach, przekraczaniu własnych granic. Ma to swoje odzwierciedlenie również w muzyce, artystka postawiła na nowe, innowacyjne brzmienia połączone z rockowym pazurem, jaki od dawna daje się wyczuć na jej koncertach.
  • Emma Steinbakken - Not Gonna Cry
  • Katy Perry - Small Talk
  • Patryk Kumór feat. Michał Szczygieł - Wakacje 99: jest to muzyczna podróż do czasów młodości Patryka, a jednocześnie … rok urodzenia Michała. Okładka nawiązuje do grafik gier komputerowych popularnych w latach 90-tych wśród fanów konsoli Pegasus.
  • Siles & Smolasty - Spodnie
  • Elderbrook & Rudimental - Something About You
Najnowsze