Sylwia Grzeszczak

i

Autor: VIPHOTO/East News

Sylwia Grzeszczak dzwoniła do podopiecznych o 1 W NOCY! Powody mogą zaskoczyć

2021-12-06 14:37

O telefonach Sylwii Grzeszczak do podopiecznych z The Voice of Poland krążą już legendy. Czy jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek rzeczywiście dzwoniła do uczestników w nocy? Postanowiliśmy o to zapytać samą Sylwię, jak i finalistę jej drużyny Rafała Kozika. Sprawdźcie, co powiedzieli nam na ten temat.

Czy Sylwia Grzeszczak naprawdę dzwoniła do swoich podopiecznych o 1 w nocy? Postanowiliśmy ją o to zapytać! Kilka dni temu Julia Stolpe udostępniła na Instagramie serię zdjęć i filmików zza kulis programu, którego była uczestniczką. Głosami widzów wokalistka odpadła na etapie półfinałów. Za pośrednictwem mediów społecznościowych podziękowała swojej mentorce za wsparcie i wyznała, że będzie tęsknić za nocnymi telefonami od niej, w których Sylwia prosiła, by ta jej coś zaśpiewała. W wielkim finale The Voice of Poland drużynę Sylwii reprezentował Rafał Kozik, który ostatecznie wywalczył sobie ostatnie miejsce na podium. Tuż po zakończeniu emisji mieliśmy okazję porozmawiać zarówno z Sylwią, jak i Rafałem. Nie mogliśmy nie zapytać o te słynne telefony po nocach, o których tak chętnie rozpisywały się polskie media. Sprawdźcie, co powiedziała nam artystka i jej podopieczny. 

Sonda
Czy Sylwia Grzeszczak sprawdza się jako trener "The Voice of Poland"?

Sylwia Grzeszczak i Rafał Kozik o telefonach w nocy

Jak wyglądała współpraca z Sylwią Grzeszczak na planie The Voice of Poland? Po co artystka dzwoniła do swoich podopiecznych? Na te i inne pytania odpowiedzieli nam Rafał Kozik oraz sama Sylwia Grzeszczak. Kilka wspomnień wywołało u nich sporo śmiechu! Sprawdzajcie nasz wywiad z uczestnikiem i trenerką popularnego talent show.

Sylwia Grzeszczak dzwoniła do uczestników o 1 w nocy? Wyznała prawdę!