Sylwia Grzeszczak dzwoniła do podopiecznych o 1 W NOCY! Powody mogą zaskoczyć

2021-12-06 14:37
Sylwia Grzeszczak
Autor: VIPHOTO/East News

O telefonach Sylwii Grzeszczak do podopiecznych z The Voice of Poland krążą już legendy. Czy jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek rzeczywiście dzwoniła do uczestników w nocy? Postanowiliśmy o to zapytać samą Sylwię, jak i finalistę jej drużyny Rafała Kozika. Sprawdźcie, co powiedzieli nam na ten temat.

Czy Sylwia Grzeszczak naprawdę dzwoniła do swoich podopiecznych o 1 w nocy? Postanowiliśmy ją o to zapytać! Kilka dni temu Julia Stolpe udostępniła na Instagramie serię zdjęć i filmików zza kulis programu, którego była uczestniczką. Głosami widzów wokalistka odpadła na etapie półfinałów. Za pośrednictwem mediów społecznościowych podziękowała swojej mentorce za wsparcie i wyznała, że będzie tęsknić za nocnymi telefonami od niej, w których Sylwia prosiła, by ta jej coś zaśpiewała. W wielkim finale The Voice of Poland drużynę Sylwii reprezentował Rafał Kozik, który ostatecznie wywalczył sobie ostatnie miejsce na podium. Tuż po zakończeniu emisji mieliśmy okazję porozmawiać zarówno z Sylwią, jak i Rafałem. Nie mogliśmy nie zapytać o te słynne telefony po nocach, o których tak chętnie rozpisywały się polskie media. Sprawdźcie, co powiedziała nam artystka i jej podopieczny. 

Sonda
Czy Sylwia Grzeszczak sprawdza się jako trener "The Voice of Poland"?

Sylwia Grzeszczak i Rafał Kozik o telefonach w nocy

Jak wyglądała współpraca z Sylwią Grzeszczak na planie The Voice of Poland? Po co artystka dzwoniła do swoich podopiecznych? Na te i inne pytania odpowiedzieli nam Rafał Kozik oraz sama Sylwia Grzeszczak. Kilka wspomnień wywołało u nich sporo śmiechu! Sprawdzajcie nasz wywiad z uczestnikiem i trenerką popularnego talent show.

Sylwia Grzeszczak dzwoniła do uczestników o 1 w nocy? Wyznała prawdę!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze