Sylwester 2013 w Poznaniu - kto wystąpi?

i

Autor: Bulls Sylwester 2013 w Poznaniu - kto wystąpi?

Sylwester 2018 Zakopane - kto wystąpi na Sylwestrze Marzeń? [PROGRAM]

2019-01-01 12:28

Sylwester 2018 Zakopane tuż tuż. Sprawdź już dziś, kto wystąpi na Sylwestrze z Dwójką.

Sylwester z Dwójką od 2016 roku, organizowany jest w Zakopanem, a nie tak jak w poprzednich latach - we Wrocławiu. Klimat Sylwestra Marzeń tworzony jest nie tylko przez zachwycające górskie widoki, ale też przez gwiazdy, które występują w ostatnim dniu roku, na zakopiańskiej estradzie. Kto wystąpi na Sylwestrze 2018 w Zakopanem?

Lix Xan w Polsce 2019 - gdzie i kiedy koncert rapera, który przedawkował chipsy?

Sylwester Marzeń 2018 - artyści

Po zwycięstwie Roksany Węgiel na Eurowizji Junior 2018, prezes TVP Jacek Kurski ogłosił, że młoda wokalistka wystąpi na Sylwestrze Marzeń. Ten rok, artystka może zaliczyć do naprawdę udanych. Wygrana w Voice of Kids, wygrana Eurowizji Junior, a teraz występ na Sylwestrze pełnym gwiazd. Oprócz Roksany, na Sylwestrze w Zakopanem na pewno usłyszymy też Zenona Martyniuka z zespołem Akcent. Muzyk pochwalił się udziałem, w kolejnym Sylwestrze z Dwójką, na swoim profilu społecznościowym. Kto jeszcze wystąpi na koncercie?

Sylwester z Dwójką - kto wystąpi?

Na Sylwestrze w Zakopanem wystąpi, rozchwytywany w tym roku, Sławomir. Pojawi się on na dwóch imprezach sylwestrowych. Widzowie zobaczą go zarówno na koncercie na Stadionie Śląskim jak i na scenie Sylwestra Marzeń z Dwójką. To właśnie jego piosenka Miłość w Zakopanem otworzy koncert. Nie zabraknie także zagranicznych gwiazd - duet Al Bano i Romina Power zaśpiewają w Zakopanem m.in. swój przebój Felicita. Usłyszymy także zespół Ricchi e Poveri. Gwiazdą wieczoru będzie Alvaro Soler.

Sylwester Marzeń 2018 - miejsce, organizatorzy

W tym roku Sylwester w Zakopanem zostanie zorganizowany na Górnej - a nie jak w ubiegłych latach Dolnej - Równi Krupowej. Organizatorem sylwestrowej zabawy jest Miasto Zakopane oraz TVP. Miasto przeznaczyło na imprezę milion złotych. Publiczna telewizja nie poinformowała, jaki budżet przeznaczyła w tym roku na Sylwestra Marzeń.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE