Sylwester Marzeń

i

Autor: Damian KLAMKA/East News

Sylwester Marzeń z TVP - gdzie odbędzie się koncert? Kto wystąpi?

2021-12-03 16:02

Sylwester Marzeń w polskiej telewizji stał się już marką. Niektórzy co roku spędzają ostatnią noc oglądając spektakularny koncert TVP. Wiadomo już, że w 2021 impreza też się odbędzie. Rozpoczęła się już nawet budowa sceny. Gdzie odbędzie się wydarzenie? Kto na nim wystąpi? Sprawdź, co już wiadomo na ten temat.

Sylwester Marzeń z TVP - gdzie odbędzie się koncert? Kto wystąpi? Sylwester to jedna z najbardziej wyczekiwanych nocy. Ludzie na całym świecie celebrują wtedy przywitanie Nowego Roku. Taniec, muzyka, fajerwerki, szampan i dobre towarzystwo to najważniejsze elementy tego wyjątkowego święta. Ludzie wychodzą na imprezy lub organizują spotkania w domach. Z myślą o tych drugich Telewizja Polska od lat organizuje Sylwester Marzeń, czyli huczny koncert, na którym zawsze pojawia się plejada gwiazd. W przeszłości pojawiły się tam nawet takie nazwiska jak Natalia Oreiro, Luis Fonsi czy Kate Ryan. Wiadomo już, że w 2021 impreza powróci i rozpoczęły już się do niej przygotowania. Co wiemy na temat tegorocznej zabawy sylwestrowej TVP?

Dni wolne DO KOŃCA ROKU 2021. Kiedy wypadają święta i Sylwester?

Sara James jak Rihanna w ESKA Live! Ciarki gwarantowane

Sylwester Marzeń - gdzie?

Sylwester Marzeń w zeszłym roku zagościł w amfiteatrze w Ostródzie. Wiemy już, że w 2021 roku tam nie wróci. W tym roku impreza wraca do Zakopanego, gdzie już powstaje scena. Ponownie stanie ona na słynnej Równi Krupowej. Impreza odbyła się tam już w latach 2017, 2018 i 2019. 

Sylwester Marzeń - kto wystąpi?

Lista gwiazd, które pojawią się w Zakopanem, nie jest jeszcze znana. Informacje na ten temat zostaną przekazane wkrótce. Można się jednak spodziewać nazwisk związanych z TVP oraz gwiazd muzyki disco polo.