Sylwester Marzeń z Dwójką 2020 - kto wystąpi? Gwiazdy rozgrzeją widzów! [LISTA]

2020-12-28 10:52
Sylwester TVP lub Sylwester z Dwójką - kto wystąpi? Gwiazdy rozgrzeją widzów! [LISTA]
Autor: ADRIAN SLAZOK/REPORTER/EAST NEWS Sylwester TVP lub Sylwester z Dwójką - kto wystąpi? Gwiazdy rozgrzeją widzów! [LISTA]

Sylwester w tym roku ten dzień będzie inny niż zwykle. Nadejście 2021 roku będziemy świętować w nielicznym gronie rodzinnym lub znajomych. Stacje telewizyjne postanowiły w związku z tym zorganizować niezapomniane wrażenia muzyczne. Kto wystąpi na Sylwestrze z Dwójką?

Sylwester TVP lub Sylwester z Dwójką - kto wystąpi? Telewizja Polska przez dłuższy czas nie informowała swoich widzów o planowaniu przeprowadzenia transmisji z zabawy sylwestrowej w ostatni dzień 2020 roku. Na facebookowym profilu Bądźmy Razem. TVP, została ogłoszona pierwsza trójka artystów, którzy wystąpią w trakcie Sylwestra Marzeń z Dwójką. Jak zapowiada TVP to będzie najgorętsza impreza w rytmie disco. Organizatorzy również zrobią wszystko, aby zdrowie artystów nie zostało zagrożone. Wszystko wskazuje na to, że Telewizja Polska podobnie jak Polsat, imprezę będzie transmitowała ze swojego studia w Warszawie. 

ESKA XD EXTRA

Sylwester z Dwójką: kto wystąpi?

Sylwester Marzeń z Dwójką rozpocznie się 31 grudnia o godzinie 20:00. Kto wystąpi w ostatnią noc 2020 roku w TVP2? Oto lista, artystów opublikowanych na profilu Bądźmy Razem. TVP:

  • Cleo
  • Zenek Martyniuk i zespół Akcent
  • Marcin Miller i zespół Boys
  • Helena Vondrackova
  • Roksana Węgiel
  • Viki Gabor
  • Bracia Golec uOrkiestra
  • Radek Liszewski, zespół Weekend

Jeżeli pojawią się kolejni wykonawcy, od razu artykuł zostanie zaktualizowany!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze