Sylwester last minute 2019 - co zrobić na ostatnią chwilę?

2019-12-31 14:08
Sylwester
Autor: Canva.com

31 grudnia na całym świecie pożegnamy rok 2019 i przywitamy nowy, niezwykły 2020. Czy lata 20 będą dla nas pomyślne? Wielu z nas świętować będzie ich nadejście na hucznych imprezach z przyjaciółmi. Inni wybiorą skromne domówki lub przebierane bale. Co jednak, jeśli nie zdążyliście zdecydować do tej pory. Nie wpadajcie w panikę! Oto pomysły na Sylwester last minute!

Sylwester last minute 2019 - co zrobić na ostatnią chwilę? To pytanie zadają sobie wszyscy, którzy właśnie odkryli, że nie mają planów na nadchodzące godziny. Znalezienie ciekawego zajęcia nie będzie łatwe. Zaproszenia na wszystkie organizowane imprezy rozeszły się jak bułeczki. Wciąż możemy się jednak wybrać do pubów i klubów, które pozostają po prostu otwarte, a nie organizują przyjęcia. W dużych miastach jak Łódź, Warszawa czy Kraków znajdziemy nawet kilkanaście wariantów. Pamiętajcie, by nie wpraszać się na imprezy znajomych i nie wypytywać ich o plany na kilka godzin przed rozpoczęciem imprezy! Taka 'wpraszana' zabawa z pewnością nie będzie udana. Możemy jednak przesłać zbiorczą wiadomość na Facebooku i zapytać w niej czy ktoś, kto zostaje w domu, nie ma ochoty na wspólne świętowanie. Taktowne byłoby zaproszenie znajomych do siebie. Sklepy pozostają otwarte do godziny 18, więc z pewnością zdążycie jeszcze zrobić zakupy i przygotować przekąski. Co jednak zrobić, jeśli i te opcje zawiodą?

Sylwester last minute 2019 - co zrobić na ostatnią chwilę?

Sylwester w domu nie jest złym rozwiązaniem! Możecie podziwiać jedną z imprez w telewizji. Niemal każda stacja przygotowała wyjątkowy wieczór. W Radiu ESKA posłuchacie największych przebojów minionego roku w specjalnym zestawieniu hitów. Możecie też urządzić sobie maraton filmów lub sięgnąć po grę komputerową. A popijanie szampana w wannie z dobrą książką brzmi świetnie prawda? Bawić będziecie się jeszcze mieli okazję przez cały następny rok! 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze