Sylwester 2017 w Zakopanem bez Krzysztofa Krawczyka. Dlaczego?

2017-12-25 23:17

Gwiazdą Sylwestra 2017 w Zakopanem miał być Krzysztof Krawczyk. Jednak artysta nie chce wystąpić na imprezie TVP. Na ESKA.pl sprawdzamy, jakie są powody jego odmowy.

Sylwester 2017 w Zakopanem bez Krzysztofa Krawczyka. To już pewne. Gwiazdor odmówił występu, a wiele osób zastanawia się teraz dlaczego to zrobił? Koncert ma odbywać się w Zakopanem i być transmitowany przez TVP 2. Organizatorzy Sylwestra z Dwójką zaplanowali imprezę w stylu biesiadno-dyskotekowym. Na scenie zapowiedziano obecność między innymi Zenka Martyniuka oraz Modern Talking. Wystąpić miał również Krzysztof Krawczyk jednak jak podaje Gazeta Wyborcza piosenkarz odmówił telewizji.

Sylwester 2017 w Zakopanem - KONCERT, GWIAZDY, BILETY >>

Menadżer artysty wyjaśnia sprawę

Jakie są tego powody? Na ten temat wypowiedział się Andrzej Kosmala będący menadżerem Krzysztofa Krawczyka. Z jego słów wynika, że TVP zaczęło informować o koncercie Krawczyka choć nie przedyskutowano dokładnie kwestii jego udziału. Ostatecznie Piosenkarz odmówił występu na Sylwestrze z Dwójką 2017. Kosmala dodaje, że nie chodzi tu o politykę tylko o brak profesjonalizmu.

Sylwester 2017 za 100 dni! Gdzie go warto spędzić? >>

Kontrowersyjny występ Krawczyka

Warto przypomnieć, że to nie pierwsze kontrowersje związane z występem Krzysztofa Krawczyka na sylwestrowej imprezie. W 2013 roku podczas koncertu na wrocławskim rynku widzowie zauważyli, że wokalista nie radzi sobie z własnym repertuarem. Pojawiły się nawet plotki, że wyszedł na scenę pod wpływem alkoholu.

Ewa Farna: 'Zostałam wygryziona przez Zenona Martyniuka'

Autor: brak danych

Ewa Farna krytykuje muzykę disco polo i Zenka Martyniuka. "Fajne do kiełbasy na imprezie". Co jeszcze piosenkarka ma do powiedzenia na ten temat?

 

Najnowsze