Sylwester 2017 - Luis Fonsi w Zakopanem! Gdzie i o której oglądać? [TRANSMISJA]

2017-12-30 15:31
Sylwester 2017 - Luis Fonsi w Zakopanem! Gdzie i o której oglądać? [TRANSMISJA]
Autor: fot. YouTube.com/LuisFonsiVEVO screen z filmu na YouTube Luis Fonsi - Despacito (Live From Conan 2017)

Luis Fonsi w Zakopanem rozgrzeje publiczność! Gdzie i o której oglądać transmisję z jego występu? Sprawdźcie na ESKA.pl

Sylwester 2017 - Luis Fonsi w Zakopanem podniesie temperaturę śpiewając jeden z największych hitów roku, czyli Despacito! Pierwsza wizyta latynoskiego wokalisty w naszym kraju już 31 grudnia 2017! Na pewno rozgrzani do czerwoności będą także osoby przed telewizorami. Gdzie oglądać sylwester z Luisem Fonsim? O której godzinie zaśpiewa Despacito?

Sylwester 2017 - Luis Fonsi w Zakopanem

Luis Fonsi w Zakopanem rozbuja publiczność! Autor megahitu Despacito czy Echame La Culpa, wystąpi w czasie Sylwestra Marzeń w TVP. 20 grudnia 2017 informację potwierdził prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski. 

Luis Fonsi w Polsce! Despacito na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem!

Autor: brak danych

  Luis Fonsi w Polsce zaśpiewa jeden z największych hitów 2017 roku! Despacito na żywo wybrzmi w czasie Sylwestra Marzeń w TVP! Informację potwierdził prezes stacji, Jacek Kurski. Luis Fonsi w Zakopanem na pewno sprawi, że do stolicy polskich gór przyjedzie mn&

Sylwester 2017 - gdzie, o której koncert Luisa Fonsi

Sylwester 2017 w Zakopanem - 31 grudnia, zobaczycie na antenie TVP 2. Transmisja w internecie na stronie tvpstream.vod.tvp.pl. Początek sylwestrowego szaleństwa w stolicy polskich gór o godzinie 19.00, a zakończenie 1 stycznia 2018 o godz. 02:00. O tym, o której godzinie zaśpiewa Luis Fonsi dowiemy się bliżej koncertu. Możemy się spodziewać, że na początku IMPREZY wykona hit Echame La Culpa, a później jeden z największych hitów 2017 roku - Despacito!

Na całym świecie jest niezliczona liczba sylwestrowych imprez, a twórca rekordowego Despacito, zdecydował się wystąpić przed polską publicznością! 

 

Najnowsze