Sylwester 2017 - Luis Fonsi w Zakopanem! Gdzie i o której oglądać? [TRANSMISJA]

2017-12-30 15:31
Sylwester 2017 - Luis Fonsi w Zakopanem! Gdzie i o której oglądać? [TRANSMISJA]
Autor: fot. YouTube.com/LuisFonsiVEVO screen z filmu na YouTube Luis Fonsi - Despacito (Live From Conan 2017)

Luis Fonsi w Zakopanem rozgrzeje publiczność! Gdzie i o której oglądać transmisję z jego występu? Sprawdźcie na ESKA.pl

Sylwester 2017 - Luis Fonsi w Zakopanem podniesie temperaturę śpiewając jeden z największych hitów roku, czyli Despacito! Pierwsza wizyta latynoskiego wokalisty w naszym kraju już 31 grudnia 2017! Na pewno rozgrzani do czerwoności będą także osoby przed telewizorami. Gdzie oglądać sylwester z Luisem Fonsim? O której godzinie zaśpiewa Despacito?

Sylwester 2017 - Luis Fonsi w Zakopanem

Luis Fonsi w Zakopanem rozbuja publiczność! Autor megahitu Despacito czy Echame La Culpa, wystąpi w czasie Sylwestra Marzeń w TVP. 20 grudnia 2017 informację potwierdził prezes Telewizji Polskiej, Jacek Kurski. 

Luis Fonsi w Polsce! Despacito na Sylwestrze Marzeń w Zakopanem!

Autor: brak danych

  Luis Fonsi w Polsce zaśpiewa jeden z największych hitów 2017 roku! Despacito na żywo wybrzmi w czasie Sylwestra Marzeń w TVP! Informację potwierdził prezes stacji, Jacek Kurski. Luis Fonsi w Zakopanem na pewno sprawi, że do stolicy polskich gór przyjedzie mn&

Sylwester 2017 - gdzie, o której koncert Luisa Fonsi

Sylwester 2017 w Zakopanem - 31 grudnia, zobaczycie na antenie TVP 2. Transmisja w internecie na stronie tvpstream.vod.tvp.pl. Początek sylwestrowego szaleństwa w stolicy polskich gór o godzinie 19.00, a zakończenie 1 stycznia 2018 o godz. 02:00. O tym, o której godzinie zaśpiewa Luis Fonsi dowiemy się bliżej koncertu. Możemy się spodziewać, że na początku IMPREZY wykona hit Echame La Culpa, a później jeden z największych hitów 2017 roku - Despacito!

Na całym świecie jest niezliczona liczba sylwestrowych imprez, a twórca rekordowego Despacito, zdecydował się wystąpić przed polską publicznością! 

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze