Świeżaki - w Biedronce brakuje zapasów. Gdzie je dostaniemy

i

Autor: Fot. East News W Biedronce kończą się zapasy Świeżaków juniorów

Świeżaki - w Biedronce brakuje maskotek. Co zrobić i gdzie je dostaniemy?

2017-10-27 16:13

W Biedronce kończą się zapasy Świeżaków Juniorów. Niektóre maskotki są już niedostępne. 

Świeżaki to popularne pluszaki dostępne w sieci sklepów Biedronka. W drugiej edycji promocji prócz standardowej maskotki możemy też zdobyć Świeżaka Juniora. To zabawki o mniejszym rozmiarze z przyszytym sznureczkiem do zawieszania. 

Świeżaki - brakuje zapasów

Biedronka stara się sprostać oczekiwaniom jednak nie zawsze trafi w gust kupujących. Podczas promocji Gang Świeżaków 2 największym powodzeniem wśród dużych pluszaków cieszy się Borówka Basia. Jednak prawdziwy strzał w dziesiątkę to Świeżaki Juniorzy. Cieszą się taką popularnością, że niektóre modele są już niemal nie do dostania. Chodzi o Czosneczka Czesia i Bakłażana Błażejka. Małe maskotki otrzymamy za 30 punktów lub płacąc 19.90.

>>Świeżaki - imiona maskotek z Biedronki

Świeżaki - gdzie kupić?

Czosnek Czesio i Bakłażan Błażej są już praktycznie niedostępne. Egzemplarze pluszaków znajdziemy tylko w niektórych sklepach. Jeśli marzymy o zdobyciu zabawki musimy poszukać w internecie aukcji. Zakupu dokonać możemy na niemal wszystkich portalach sprzedażowych. Cena jednak znacznie różni się od tej sklepowej. Za juniora zapłacimy już nie 19,90 lecz około 50 złotych. 

>>Świeżaki - jak szybko dostać punkty nie uciekając się do kradzieży

Kiedy Świeżaki będą dostępne? 

Możemy również uspokoić tych, którzy obawiają się, że naklejki zbierali niepotrzebnie. Biuro prasowe Jeronimo Martins Polska S.A. poinformowało nas, że na ostatnie dni października i listopad zostały zaplanowane dodatkowe dostawy maskotek do sklepów. Do Biedronek trafią 4 milionów Świeżaków i Juniorów. Oczywiście zapasy poszczególnych maskotek mogą być różne w zależności od lokalizacji i popularności, jaką cieszą się u klientów danego sklepu.