Światowe media o koncercie Beyonce w Polsce! Co piszą?

2018-07-02 14:32
Światowe media o koncercie Beyonce w Polsce!
Autor: fot. James Gourley / PictureGroup/ REX /Shutterstock / EAST NEWS Światowe media o koncercie Beyonce w Polsce!

Media na całym świecie rozpisywały się o koncercie Beyonce i Jaya-Z w Polsce. O czym piszą dziennikarze? Co przyciągnęło ich największą uwagę podczas wydarzenia w Warszawie?

Beyonce i Jaya-Z w Polsce dali show 30 czerwca 2018 roku. Występ w naszym kraju był częścią trasy On The Run Tour 2. Dla większości fanów, którzy pojawili się na PGE Stadionie Narodowym w Warszawie z pewnością było to jedno z najbardziej ekscytujących wydarzeń w życiu. Wiemy o tym chociażby z Twittera, gdzie pojawiło się mnóstwo pozytywnych recenzji koncertu. A jak koncert wyglądał według dziennikarzy z całego świata?

Beyonce w Polsce - media o koncercie

Beyonce i Jay-Z w Warszawie dali niesamowity koncert. Nie obyło się jednak bez wpadki! Podczas wielkiego show zepsuła się część sceny - mechanizm przestał działać i gwiazda nie była w stanie zjechać na dół. Obsługa wydarzenia błyskawicznie przyniosła drabiny, po której wokalistka, jak i jej mąż byli zmuszeni po niej zejść. Właśnie na wpadce skupiły się światowe media. 

Serwis eonline.com podsumował, że Beyonce - dzięki tej kryzysowej sytuacji udowodniła nam, że jest prawdziwą profesjonalistką. Daily Mail Online pochwalił natomiast polskiego fana, który zorientował się, że winda przestała działać i w odpowiednim momencie uwiecznił na swojej kamerze Beyonce schodzącą z drabiny, Jeden z najpopularniejszych serwisów plotkarskich Just Jured skupił się na tym, że para przyleciała do naszego kraju prywatnym odrzutowcem. 36-letnia wokalistka ubrana była bardzo elegancko - miała na sobie bluzę w czerwone wzory i dopasowane szorty. Jay-Z miał na sobie białą koszulę i czarne spodnie.

 

Mamy nadzieję, że rozrywkowe media na świecie częściej będą miały okazje komentować wydarzenia, które mają miejsce w Polsce. Najbliższa okazja po koncercie Guns N' Roses w Chorzowie oraz Eda Sheerana w Warszawie!

Ed Sheeran: 10 tys. unieważnionych biletów na koncert! Sprawdź, czy dotyczy to ciebie

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze