Światowe hity, które mieli zaśpiewać inni artyści. Będziecie zaskoczeni!

2021-06-04 11:39
Britney Spears, Demi Lovato, Rihanna, Sia
Autor: flickr.com/Britney Spears, commons.wikimedia.org/ Scott Murry, SIGMA, Ralph Arvesen (CC BY 2.0)

Przeboje, które znamy wszyscy nie zawsze miały brzmieć tak, jak je znamy. Nie mowa tylko o aranżacjach, ale także o głosach. Utwory często proponowane są wielu artystom, którzy nagrywają wersje demo. Niektóre z nich wyciekły do internetu. Będziecie zaskoczeni, kiedy dowiecie się, kto miał zaśpiewać niektóre hity.

To piosenki znamy wszyscy. Lata temu podbijały listy przebojów i można było je usłyszeć w każdym radiu. Wiele osób nie wie, że utwory zanim trafią do ostatecznych wykonawców, często testowane są w studiach nagraniowych innych gwiazd. Niektóre zostały napisane z myślą o danych artystach, a ostatecznie znalazły się na dyskografii innych wokalistów. Oto kilka piosenek, które mogły trafić na konto przebojów innych gwiazdy.

Lady Gaga - Telephone ft. Beyonce

Jeden z największych przebojów w karierze Lady Gagi został napisany z myślą o innej ikonie muzyki pop. Lady Gaga stworzyła Telephone dla Britney Spears. Piosenka miała trafić na jej album Circus. Ostatecznie jej producenci odrzucili piosenką, dlatego Gaga postanowiła dodać utwór na swoją płytę The Fame Monster. Do współpracy zaprosiła Beyonce.

Te hity mieli zaśpiewać inni artyści. Będziecie zaskoczeni!

Iggy Azalea - Black Widow ft. Rita Ora

Black Widow to jeden z pierwszych sukcesów w karierze amerykańskiej raperki Iggi Azalei. Jej duet z Ritą Orą można było usłyszeć w radiach przez wiele miesięcy. Mało kto wie, że utwór został napisany przez Katy Perry i to właśnie ona nagrała demo.

Selena Gomez - Same Old Love

Same Old Love było wielkim powrotem Seleny Gomez i jej szansą na podbicie światowych list przebojów. Tak też się stało. Piosenka odniosła wielki sukces. Utwór początkowo miała zaśpiewać inna wielka gwiazda - Rihanna. Według wielu osób, jej demo jest nawet lepsza niż ostateczna wersja Seleny.

Rihanna - Diamonds

Diamonds Rihanny było jednym z największych hitów na przełomie lat 2012-2013. Autorką piosenki jest Sia. Zanim jednak artystka sama stała się światową gwiazdą tworzyła piosenki dla innych sław. Tak było właśnie w tym przypadku. Sia nagrała także demo, które zostało wysłane do Rihanny jako próbka utworu.

David Guetta, Bebe Rexha & J Balvin - Say My Name

Say May Name to jeden z hitów francuskiego DJ-a Davida Guetty, który do współpracy zaprosił Bebe Rexkę i J Balvina. Początkowo piosenka trafiła jednak do Demi Lovato. Powstało demo, które można znaleźć na YouTube. Z pewnością byłoby to duży sukces w karierze gwiazdy Camp Rocka.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze