Światełko do Nieba 2013 - Warszawa, Łódź, Szczecin, Rybnik, Lublin, Giżycko [VIDEO]

2013-01-14 12:06

WOŚP 2013 hucznie i wzruszająco zakończył się Światełkiem do Nieba. Zobacz na Eska.pl WOŚP -owy pokaz fajerwerków m.in. w Warszawie, Łodzi, Giżycku, Szczecinie czy Lublin.

>>> Sprawdź aktualna kwotę WOŚP

Zanim na warszawskim niebie rozpoczął się fantastyczny pokaz sztucznych ogni, publiczność zgromadzoną na pl. Defilad rozgrzał Gooral z zespołem Mazowsze, a Jurek Owsiak odliczał czas do odpalenia fajerwerków. Punktualnie o godz. 20.00 kilka ton materiałów wybuchowych stworzyło na niebie wspaniały spektakl podziwiany przez tysiące ludzi przed Pałacem Kultury i miliony w telewizji.

Światełko do Nieba - kiedyś organizowane tylko w Warszawie - podczas 21. Finału WOŚP można było podziwiać niemalże w każdym mieście, które zaangażowało się w zbiórkę na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

W Gdańsku Światełko do Nieba poleciało z piosenką "Anioła Głos" zespołu Feel w tle, w Kielcach na żywo grał Pectus, a w Rybniku można było usłyszeć piosenkę "Dziwny ten świat" Czesława Niemena. W Łodzi do odpalenia Światełka do Nieba zatrudniono samych aniołów :)

Na filmiku zobaczycie również relacje ze Światełka do Nieba w Gorzowie Wielkopolskim, Rzeszowie, Jeleniej Górze, Lublinie, Giżycku, Szczecinie i Opolu.


Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze