Świąteczne piosenki 2014 - Fifth Harmony w All I Want For Christimas Is You. Lepsze niż Mariah Carey? [VIDEO]

2014-12-25 18:41
Fifth Harmony - All I Want for Christmas is You
Autor: fot. screen z teledysku / YouTube Fifth Harmony - All I Want for Christmas is You

All I Want For Christmas Is You w wykonaniu żeńskiej grupy Fifth Harmony to kolejna świąteczna propozycja w 2014 roku. Zobacz teledysk do nowej wersji przeboju i sprawdź, czy dziewczyny z Fifth Harmony poradziły sobie lepiej Mariah Carey!

Świąteczne piosenki 2014: All I Want For Christmas Is You w wykonaniu Fifth Harmony to jedna z propozycji na bożonarodzeniowy hit. Zobacz teledysk do nowej wersji przeboju i sprawdź, czy dziewczyny z Fifth Harmony poradziły sobie lepiej Mariah Carey.

Ally, Normani, Dinah, Camila i Lauren nie odeszły w swojej wersji daleko od znanego wszystkim oryginału. Trzeba jednak przyznać, że świąteczny przebój w wykonaniu Fifth Harmony brzmi niezwykle lekko i świeżo. Przypomnijmy, że piosenka All I Want For Christmas Is You ma już 20 lat.

Nowa wersja All I Want For Christmas Is You od Fifth Harmony pochodzi ze świątecznej EP-ki pt. I'll Be Home For Christmas. Znalazły się tam jeszcze m.in. piosenki Meghan Trainor - I'll Be Home oraz Winter Song w wykonaniu duetu Sara Bareilles i Ingrid Michaelson.

Wolicie All I Want For Christmas Is You w wykonaniu Fifth Harmony, czy Mariah Carey?
Fifth Harmony - All I Want for Christmas is You

Więcej świątecznych piosenek znajdziecie na >>> eskaGO <<<

RC

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze