Superksiężyc Truskawkowy 2021: kiedy, gdzie i jak oglądać wyjątkową pełnię?

2021-06-22 12:04
Superksiężyc truskawkowy: kiedy i jak obejrzeć super pełnię?
Autor: LUKASZ GAGULSKI / SUPER EXPRESS Superksiężyc truskawkowy: kiedy i jak obejrzeć super pełnię? (LUKASZ GAGULSKI / SUPER EXPRESS)

Truskawkowy Księżyc, to wyjątkowe zjawisko, które będziemy mogli podziwiać na naszym niebie w trakcie superpełni. Ta ma nas nawiedzić jeszcze w czerwcu 2021 roku. Jak się przygotować na Truskawkowy Księżyc? Kiedy i gdzie oglądać?

Spis treści

  1. Superksiężyc truskawkowy: kiedy?
  2. Superksiężyc truskawkowy: gdzie obejrzeć?

Superksiężyc Truskawkowy: kiedy i jak obejrzeć super pełnię? Jeżeli uwielbiacie patrzeć w niebo i jesteście fanami gwiazd to czerwiec jest idealnym miesiącem. Przypomnijmy, że już mieliśmy okazję ostatnio podziwiać zaćmienie Słońca. Według astrologii pełnia może przynieść długo wyczekiwany moment klarowności. Różowa pełnia ma wprowadzić do naszego życia nieco jaskości i większość rzeczy będzie układać się po naszej myśli.

The Voice of Poland - trenerzy! W nowej edycji zobaczymy zupełnie nowy skład jurorski?

Wiemy, kto zastąpi Andrzeja Piasecznego w "The Voice Senior". Będziecie w szoku! To królowa polskiej sceny

Superksiężyc truskawkowy: kiedy?

Superksiężyc truskawkowy w czerwcu 2021 wypada w czwartek, 24 czerwca 2021 roku. Wyjątkowe zjawisko nazywane Pełnią Truskawkowego Księżyca potrwa do 26 czerwca 2021 roku.

Superksiężyc truskawkowy: gdzie obejrzeć?

Mamy dobrą wiadomość dla osób, które uwielbiają oglądać tego typu zjawiska. Do obserwacji Truskawkowego Księżyca potrzebna będzie tylko dobra pogoda. Będzie można go zobaczyć w całej Polsce o godzinie 20:40.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze