Super Bowl 2019 - gdzie oglądać występ Maroon 5? Kto jeszcze pojawi się na scenie?

2019-02-03 19:44
Maroon 5
Autor: Lionel Urman / Splash News/EAST NEWS Maroon 5

Maroon 5 to najważniejszy artysta, którego występ uświetni tegoroczny Super Bowl. Kto jeszcze pojawi się na scenie?

Super Bowl 2019 - gdzie oglądać występy gwiazd podczas jednego z najważniejszych tegorocznych wydarzeń sportowych w Stanach Zjednoczonych? Super Bowl to finałowy mecz National Football League, czyli futbolu amerykańskiego, a imprezę tę każdego roku uświetniają występy największych artystów. W tym roku należą do nich między innymi Maroon 5.

Artyści Przeciw Nienawiści - kto wystąpi? LISTA GWIAZD na koncercie w Łodzi!

Super Bowl 2019 - kto wystąpi?

Super Bowl to naprawdę wyjątkowa impreza w Stanach Zjednoczonych. Podczas przerwy w tym najważniejszym meczu w roku odbywają się koncerty, które dla zaproszonych artystów są pewną nobilitacją. Co ciekawe, Super Bowl ogląda co roku tak ogromna liczba widzów, że reklamy wyświetlane w trakcie emisji, są jednymi z najdrożej wycenianych w historii. Podczas tegorocznego Super Bowl wśród artystów pojawią się:

  • Maroon 5
  • Travis Scott
  • Big Boi

Super Bowl 2019 - gdzie oglądać?

W zeszłym roku polscy widzowie mogli śledzić wydarzenie za pośrednictwem Eleven Sport. Niestety, w tym roku żadna z polskich stacji nie zdecydowała się na emisję Super Bowl. Jedyne, na co możemy liczyć, to transmisje widzów w mediach społecznościowych, którzy udostępnią nagrania z występów z wydarzenia na YouTubie lub Instagramie. Superbowl rozpocznie się 3 lutego ok. godziny 00:30 polskiego czasu.

Najnowsze