Super Bowl 2013: Alicia Keys zaśpiewa hymn narodowy! Czy swoim wykonem skradnie show Beyonce? [VIDEO]

2013-01-20 18:40

Super Bowl 2013 wśród gości specjalnych wita Alicię Keys. Amerykańska wokalistka otworzy finałowy mecz mistrzostw hymnem narodowym. Kibice wykon piosenkarki zobaczą już 3 lutego 2013 roku. Alicia to kolejna po Beyonce gwiazda, która swoim występem uświetni rozgrywki. Jak wypadnie?

Super Bowl 2013 już 3 lutego. Organizatorzy finałowego meczu rozgrywek amerykańskiego futbolu potwierdzili, że spotkanie otworzy Alicia Keys. Piosenkarka zaśpiewa hymn narodowy. To kolejna po Byeonce i dziewczynach z Destiny's Child gwiazda, którą kibice będą mogli podziwiać na stadionie.

Autorka takich hitów jak No One i Girl On Fire po raz pierwszy zaprezentuje się w The Star-Spangled Banner. W poprzednich latach zaszczyt ten przypadł między innymi Christinie Aguilerze czy też Kelly Clarkson. Najsłynniejszy wykon należy jednak do Whitney Houston, która w 1991 roku zaimponowała wszystkim swoją skalą głosu.

>>> Super Bowl 2013: Destiny's Child dołączą do Beyonce podczas jej show w przerwie finałowego meczu! [VIDEO]

W przerwie meczu swoje show zaprezentuje Beyonce, która na scenę gościnnie zaprosi dziewczyny z Destiny's Child. Kto wypadnie lepiej, Alicia czy Beé? Czekamy na Wasze komentarze!


Zobacz na Eska.pl The Star-Spangled Banner - Whitney Houston!JB

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze