Sunrise Festival w Kołobrzegu to już przeszłość. Co dalej z festiwalem?!

2018-07-31 12:08
Sunrise Festival w Kołobrzegu to już przeszłość. Co dalej z festiwalem!
Autor: fot. Rafał Wróblewski

Koniec Sunrise Festival w Kołobrzegu - w ostatni weekend lipca 2018 odbyła się ostatnia edycja wyjątkowego, muzycznego święta w Amfiteatrze. Co teraz wydarzy się z Sunrise? 

Koniec Sunrise Festival w Kołobrzegu to bardzo smutna wiadomość. Wszyscy fani zastanawiają się, co teraz z jednym z najlepszych festiwalów muzycznych nie tylko w Polsce, ale i w całej Europie. W przeszłości to właśnie kołobrzeskim Amfiteatrze, w ciągu ostatnich 16 lat, pojawiła się plejada największych gwiazd muzyki klubowej. Sunrise przyciągał na swoje sceny takie legendy, jak: Axwell i Ingrosso, David Guetta, Armin van Buuren, Tiesto, Hardwell czy Don Diablo.

Sunrise Festival w Kołobrzegu - koniec

Sunrise Festival w 2019 nie odbędzie się w Kołobrzegu, ale uspokajamy informując, że impreza nie jest odwołana! Miasto nie zgodziło się na organizację festiwalu w przyszłym roku w kołobrzeskim Amfiteatrze, prawdopodobnie na prośbę osób mieszkających blisko tego miejsca. Organizatorzy Sunrise 2019 wydali na swojej stronie internetowej oświadczenie: - , które jest jednoczesnie zapewnieniem, że klimat wydarzenia będzie jeszcze lepszy! Docelowo pragniemy powołać do życia miasteczko festiwalowe ze sceną na polu namiotowym czynnym już dzień przed festiwalem. (...) Chcemy zapewnić Wam jak najlepsze i jak najdogodniejsze warunki, ale uważamy również, że do realizacji tak dużego festiwalu potrzebne jest zaplecze dużej aglomeracji i bliskość lotniska.

Sunrise Festival 2018 - energia, szaleństwo i łzy szczęścia! Fani zachwyceni! [RELACJA]

Sunrise Festival 2019, jak podał serwis koszalininfo.pl, odbędzie się najprawdopodobniej w Mielnie. 17. edycja wydarzenia ma mieć miejsce na terenach między Unieściem a Łazami. Mówi się, że oficjalną, dokładną lokalizację mamy poznać na dniach. 

Ostatni Sunrise Festival w Kołobrzegu odbył się 27, 28 i 29 lipca. Organizatorzy z przytupem zakończyli współpracę z Amfiteatrem otwierając trzecią scenę. Podczas trzech dni imprezy wystąpili m.in. Alesso, Felix Jaehn, Robin Schulz, Don Diablo, DJ Snake, Timmy Trumpet, Disciples, Jax Jones, Oliver Heldens, Armin van Buuren oraz Axwell i Ingrosso.

Najnowsze